Türk kızları neden örnek verdiğim erkek milletleri tarafından aşırı derece beğenilir?

iran'lı erkekler Türk kızlarına tapar'lar.
sudi'ler öncelik olarak Türk kızlarına ölürler, beyaz tenli olmamızdan'mı bilemem doğrusunu Türk bayan arzulayanları oldukca fazla bilinir derece'de

ingiliz erkekleri bile Türk kızlarını uygun görer olmuş'ki gelip Türk kızı ile evleniyorlar.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel gidin araplarla evlenin işte o zaman

0|1
    0|0
    • alakasız yorumda bulunmayın

• sadece sudi'ler demedim iranlı erkekler'de , ingiliz erkekleri'de dedim.

• ingilizler az dedin genelde iranlı ve suudiler dedin. Seviliyor olmanız güzel bana göre. İnşallah Rus kızlar da bizi seviyordurrrrrrrrr

Erkekler Ne Diyor 8

• O milletlere sor Zaten Turk kizlarini begenmeyen olsun diyorum. Turk kizi candir.

0|0
    0|0
    • beğenmeseler hayranlık derecesinde istekli olmazlardı zaten. Türk kızlarına karşı.

• Hangisinin kadını cephede bir fiil çalışmış, hangisinin kadınında Türk kadınındaki çelik irade var. bir de hele. Ondan sonra bu cevabı alırsın niye Türk istiyorlar.

0|0
    0|0
    • haklısın Türk kadını azimliydi onların ki neydi

• iran ve arap erkeği tavsiye etmem onları gözünde kadın köpek gibi bişeyy ama sen bilirsinn

0|0
    0|0
  • ne yalakalık nede başka birşey türk kızları gerçekten güzeldir kardiş nokta :)

0|0
    0|0
    • açık sözlü olman iyi bir mevzu

• teşekkürler @turtleX bende sizleri seviyorum :)

• :) bende vatanıyla mılletıyle gurur duyan ınsanları sevıyorum

• Bizim için de rus kızları öyle :)

0|0
    0|0
    • sınırlı'mı böyle bende aynı kafa'dan isterim

• bizim beğenmemiz neyinize yetmiyor

0|0
    0|0
    • bizi kendinize layık bulmuyormusunuz, git arabın biriyle evlen 40. eşide tamamlasın ya da ingilizle evlen buz gibi bir adamla bir ömür mutlu yaşayın

• sana öyle geliyordur
      milletini demiyelim'de erkeklerini tercih etmemiş demeliyiz sevmemiş'i uygun bulmuyorum

• sende yabancı erkeklerimi tercih ediyorsun

• Türk erkeklerinin bir çoğu beğenmesede türk kızlarını mükemmeldir bazıları hariç tabiki

0|0
    0|0
    • beğenmemelerinin nedeni cinsellik bazındadır. abazanlık diz boyu erkeklerimiz cinselliklerine düşkündür bu yönden.

• Haklısın ama erkeklerimiz derken hepsini aynı kefeye koyuyorsun hepsi deeğil bir çoğu desek doğru olacaktır her insan işine geldiği hareket ediyo oysaki sevgi saygı anlıyış ve hoşgörü cercevesinde arkadaşlık dostluk kurulsa dünya ne güzel olur değilmi

• Bize rus kızları baksın yeter :D

0|0
    0|0
    • tembel'e tembel gider tabi.
      bizden uzak durun ne yaparsanız yapın.

• her ırkı yakından incelemiş anlaşılan baya bir yakından

• @kültiginreyiz örnek verdiklerimde gerçeklik payı yüzde doksan.

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkler bile begenmyo bizi ne alaka :(

0|0
    0|0
    • Genel olarak begenmiyolar iste bizi su beğeniyo bu begeniyo triplerine girmenin anlami yok kimsenin Türk kızı takıntısı gok

• Sordugun soruya cevap veryorm olumsuz yorum istemyosan sorma ya da olgun ol saygi duy

• terapiye git bence

• Ben türk ve esmerim o zaman bu iddia köreliyor.

0|0
    0|0
    • ten'de esmer misin? ten'de olana esmer denir.
      bendim'de saçım koyu ama tenim beyaz

Yükleniyor...