Sizce yeni pop mu güzel yoksa 90 lar pop mu özlüyorum o güzel eski şarkıları sizce?

sizce yeni pop mu güzel yoksa 90 lar pop mu özlüyorum o güzel eski şarkıları sizce?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• 90 ların hastasıyım ben günümüz şarkılarını dinlemem demet dısında hatta bilmedğim için rezil bile olmuştum slow sevmememe rağmen 90ların slowları harika cocuklugumun şarkılarıda olunca unutulmuyo tabi

0|0
    0|0
  • 90 lar pop derken? 90 lar bile ikiye ayrılıyor 90ların ilk yarısı başka ikinci yarısı başka.. 90ların ikinci yarısının şimdi ki poptan pek bir farkı yok..

0|0
    0|0
  • Mr. President - Coco Jambo :)
    Sophie Ellis Bextor - Get Over You
    Jeanette Biederman - How It's Got To Be

0|0
    0|0
  • Anlam olarak bakacaksak eskiler tabikide fark atar.

0|0
    0|0
  • Pembe mezarlık nedir allah aşkına çürük çilek kokusu nedir? Resmen sallama bazı şarkılar çok kötü

0|0
    0|0
  • Ben kesinlikle eski şarkıları daha çok seviyorum. Yeni yapılanlardan tek tük çıkıyo hoşuma giden

0|0
    0|0
  • Değişir o şarkıdan şarkıyı

0|0
    0|0
  • 90 lar iyi ya çelik Tarkan Mustafa sandal çok bomba parçaları var

0|0
    0|0
  • hepsinde güzel ve kötüsü var. bir döneme tutulmamak lazım.

0|0
    0|0
    • 90 ların tadı şimdi yok ama

• şimdiki dönemde belki aradıgın şarkıcıyı bulamadın daha :) 90lara baktıgında da çok absürt şarkıcılar var dracula memo gibi :) ama çok güzel parçalarda var nilifer v. s.

• türk sanat müziğinin yerini hiç bir şey tutmaz

0|0
    0|0
  • ABBA grubu 90 en iyi pop grubu dinledin mi hiç

0|0
    0|0
  • 90's rock daha güzeldi

0|0
    0|0
  • 90 ların sonlarına doğmama rağmen doksanlar pop daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Yeni pop ne ya iyy

0|0
    0|0
  • Türklerde 90 lar ama yabancılarda şimdikiler daha iyi

0|0
    0|0
  • parçadan parçaya değişiyor. şimdikilerin çoğu güzel. eski güzel parçalarda var tabii.

0|0
    0|0
    • bunlarda anlam yok çoğu sanatçıda çalmaya başladı başka ülkelerin şarkılarını

• doğru. dedim ya eskilerden de var diye.

• öylee :)

• Unutmamalııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla 90 lar popu bilmedigim icin bisey diyemiycem ama simdiki pop cok guzel bence :D

0|0
    0|0
  • 90 lar pop bence.

0|0
    0|0
  • ben hala 90lilari dinliyorum. bendeniz harun kolcak zerrin ozer burak kut yesim salkim

0|0
    0|0
  • 90'lar pop, tartışması dahi olmaz
    şimdiki şarkıların sözleri anlamsız.. eskilerinki anlamlı..

0|0
    0|0
  • 90lar pop kesinlikle

0|0
    0|0
  • tabiki eski popşimdikiler dandik dundik şarkılar şarkıcılar uy.. hatta geçen gün ben niye artık türkçemüzik dinlemiyorum demiştimkendi kendime sonra eskilerden bişeyler açtım ve sebebini çokiyi anladım herşey kaliteymiş çıtır çerez olsun diye şarkı yapılmazmış

0|0
    0|0
    • eskiden kaset vardı insanlar müzik dinlemek için doldurtrdu şimdi internetten cepten indir

• Aynen ya aklima hande yener geliyor ozellikle yalanin batsin yalancisin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...