Bu hikayenin devamini getirebilir misiniz? Sizce nasil hikayem?

Yagmur yagiyordu, hava soguktu. Birbirine susamis iki genc opusmekten kendilerini alamiyorlardi. Aska susamislardi. Ne yagmurun yagdigini fark ettiler ne de soguga aldirdilar. Ikisi de yaniyordu, alev alev.
Nefes almak icin birbirlerine baktilar ikisinin gozlerinde tek bir bakis vardi; tutku.
Ikisini gercek dunyaya donduren, Maria'nin babasinin bagirmasiydi. Buna bagirma bile denemezdi, adam kukruyordu."Mariiiiaaa!"
Yagmurun yagdigini ilk fark eden genc kiz olmustu. Elbisenin buyuk yuvarlak goguslerine yapistigi hissi Maria'ya kadin oldugunu hatirlatiyordu bir kez daha.
Artik gitmeliydi, cocukluk askina bir hos cakal bile demeden kosmaliydi. Cunku yarin, baska bir adamla nisani vardi.
Yagmura aldirmadan kostu, bir yandan agliyor bir yandan elbisesini tutuyordu.

Hikayem nasil sizce? Guzel mi? Devamini sizde dinlemek istiyorum

• hikayen cok guzel, devamini istiyoruz
    17% (1)33% (2)25% (3)Oy Ver
  • hikayeni begenmedim daha guzelini ben yazarim
    83% (5)67% (4)75% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdığını beğenmedim ama devamı şöyle olabilir:
    Düşünceleri ve duyguları renksizleşti, buharlaşarak havaya karıştı. Kulaklarını babasının sesi dolduruyordu. Nefes veriyordu, almıyordu , az önce aldığı ödünçtü bir bulumia hastasının mantığındaydı. Kireç beyazı boyadı pembe gül tablosu yüzünü. Bakmadı babasına, izin vermedi tabloyu nasıl mahvettiğini gururla izlemesine. Döşemedeki gelen gıcırtılar kaldı geride, bir de ıslak geçmedi dudaklarının. Açtı dudaklarını:
    -Al beni Diana yanına, gecenin azizliğinde ayrılmayı böyle yaşatan kaderimin hiç gülmeyen ve hiç doğmayan çocukları adına al. Tek vücutta tek yalnızlıkla ödüllendir beni. İki ayrı nefeste öyle zor ki. Bir fahişenin topukluları çıktıktan sonraki ilk kurşun gibi. Gecenin süslü gelini al beni artık, yalvarırım, kapattı.
    Ayın kaybolmasına dayanamadı göz kapakları. Diana'nın melekleri çekti kirpiklerinden aşağı daha aşağı. Döşemeden gelen gıcırtılar kaldı geride, bir de geçmedi dudağındaki ıslaklık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elbisesini iyi ki tutuyordu yoksa açılacaktı. Mazallah müslüman bir ailenin kızıydı Maria nam-ı diğer Meryem. Ezan sesiyle kendine geldi ve iki rekat namaz kılmak için Sultanahmet camisinin yolunu tuttu.

2|1
    0|0
  • bence soyuttan somuta gel.. yazdıkların gerçeklerle çelişmemeli.. kim olsa yağmur altında kaçar ve kuytu bir yere sığınır.. Kısaca senin yazdıkların havada uçan köpük balonlar gibi... pıt pıt patlıyor ve okuyan insanı mutlu edemiyor.

0|0
    0|0
  • "Hoş" ve "Çakal" kelimelerini ayırmasaydık daha iyi olurdu, ayırınca kız adama çakal demiş gibi görünüyor,

ana fikir olarak, "birleşmiş dudaklar, hava geçmiyor aradan, dizeleri geldi aklıma,

0|0
    0|0
  • Maria bir an durdu ve arkasına baktı çünkü ondan ayrılmak istemiyordu ama bu onunla son görüşmesiydi çünkü ölüm Yıldırım olup düşmüştü Marina'nın bedenine , savruluverdi o küçük beden yağmur sularında... :)

0|0
    0|0
  • Kızın yarın nişanı var adamla iş pişiriyor. Daha iyi hikayelerle gel.

1|0
    0|0
  • hikayenin devamında kız kendini kadınlıgınımı keşfedecek :)

1|0
    0|0
  • azdın mı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o an farketti ki bağıran babası değil nişanlısıydı. ve ihanetinin bedelini terkedilmekle ödedi maria.
    çocukluk aşkına gelince o ise korkağın tekiydi yıllar önce nasıl maria ya bir hayat veremediyse şimdi de aynısını yapmıştı. yine onu terkederek kendi hayatına yol almıştı...

0|0
    0|0
    • Buda iyiiiii supersiniz siz ks!

• seks hikayesi için güzel bir başlangıç.

1|0
    0|0
    • Ne kadar cahilsiniz seks ogelerinin gecmesini boyle yorumliyorsun. Giidn egitim alin

• yazdığın hikayede seks dışında bir öğe yok. modern mi oldun sen şimdi bu hikayeyle

• Beğenmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...