Günümüzün aşklarının gerçeklik payı sizce nedir ve gerçek aşkı yaşayan var mı?

Arkadaşlar ben artık günümüz aşklarına inanmıyorum. Belki de herşey benim gördüğüm kadar kötü değildir... Sizce günümüz aşkları ne kadar gerçek? Ben şahsen aşka artık inanmıyorum...Yorumları bekliyorum umarım kendime gelmeme yardımcı olabilirsiniz..

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bu konuda bende senin gibi düşünüyorum... bence kendine gelmesi gereken sen yada ben değilim... herkes yaşadığı şeylerden ders çıkarır. düşünceleri fikirleri değişir. 'artık' diye bi kelime var yazdıklarında, demekki daha önce böyle düşünmüyomuşsn. yaşadıklrın yada çevreden gördüklern sana bunu hissettrmiş. şu an ki durumun gayet normal.bence bu sorunun cevabı burda değil. sen nasıl olursan ol. bi gün o kutsal gördğün aşkı yaşatmaya değer görebileceğin biri çıkarsa o gün sen zaten değişirsin. kafandaki sorular, kurgular her ne varsa değişir... kutsallığa layık biri olabilirse sende, zaten inandımış ve değiştirmiştir seni. bence bu sorunun cevabı burda diil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer gerçek aşk kolay bulunsaydı kıymeti kalmazdı. Ben şu an yaşıyorum. Hiç bir kızın bana yaptıramayacağı şeyleri içimden gelerek ona yapıyorum. Ailelerimiz kavgalı olsa da hep direniyoruz. Beraber gülüp beraber ağlıyoruz. Hatta küçük bir anımı yazayım size ; Ankara'dan Alanyaya tatile gidecekti. Bende o zamanlar Konyada stajımı yapıyordum. Otobüsü Konya'da 15 dk mola verecek diye yerimde duramadım. Gecenin bir yarısı otogara gittim ve sabaha kadar bekledim(6 saat kadar bir süre). Saati geldiğinde otogara girmemesi ve benim bunu öğrenmem biraz zaman aldı. Otobüs yolcu az diye otogara girmeyip bir saatlik yol almış bile meğersem. Otogardaki Taksi şoförü o kadar etkilenmiş ki( sohbet ediyorduk oradan biliyor) gel yakalayalım dedi. Bir an düşünmedim. Bastık gittik. Yakaladık otobüsü. Kız arkadaşım görememenin yarattığı hayal kırıklığıyla ağlarken birden beni karşısında görünce çığlığı basınca, otobüste tüm uyuyanlar zıpladı ayağa :) kaptana sadece 5 dk görebilmek için otogardan geldim. 5 dk ver bana dedim. adamlar da şaşırdı tabi bişey demediler. indik aşağı sımsıkı sarıldık. bir kez daha çektim o başımı döndüren kokusunu içime. öperek uğurladım. ve geri döndüğümüzde taksiciyle dertleştik, içtik biraz. adam yıllar önce vefat eden eşiyle bizim gibi olduğunu anlattı. ve tek sözü tüyleerimi diken diken etti. "Biz sizin gibiydik, bizi ölüm ayırdı. Siz de bizim gibi lun. Ölüm sizi ayırana kadar birbirinizin arkasından bu aşkla koşun!" ...

1|0
    0|0
  • Soruya soruyla cevap gibi olucak ama merak ediyorum. Günümüz aşkları nasıl oluyo ve günümüz aşkları dediğiniz şeyi neyle kıyaslıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • gerçeklik payı herkese göre değişir tabi gerçek aşkı yaşanyan kişiler vardır ama bize göre gerçeklik payı fazla onlara göre az olabilir onlara göre yeterli gelmiyorsa birbirlerini sevmeleri

birde bu aralar moda netten bulunan sevgililer de çok moda nerden biliceksin onun nasıl birisi olduğunu bunu kıyaslamıştım .. düşünceleriniz

• haklısn en yakınımızdakini bile yanlış tanıyoruz veya bize kendini yanlış tanıtıyor. bu tür yaşadığım için hayata görüş açım değişti galiba

• Yanlış kişilerle tanıştık , kötü olaylar yaşadık diye neden dünyaya güvensizlik duyalım ki. Neden önümüzdeki fırsatları kaçıralım ki. İnsana hiç bişey yürüyerek gelmez. Ancak deneyimleyerek ulaşırsın. Belki birinci denemende belkide 11.de. Kötü şeyler başımıza geldi diyerek arzuladığımız şeylere ulaşmak için inancımızı kaybetmeye gerek yok. Umarım kendine güzel bi dünya kurabilirsin.

• şimdiki aşklar gecelik olmuş kim kiminle belli değil almış başını gidiyor...gerçek aşkı bulmak çok zor olmuş...

0|0
    0|0
  • dünyanın geldiği düzen "tüketim toplumu" dur. bundan 25 sene evvel çocukken her şey çok değerliydi. şimdi her şey çk ucuz ve yerine yenisiyle ikame edilebilir düzeyde.bugün aldığın her hangi bir teknolojik ürün seneye "eski" oluyor. hal böyleyken aşklarında bundan nasibini alması çok normal.

0|0
    0|0
  • KELEBEK ÖMÜRLERİ KADAR AZ.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o dediklerin aşk değil bence sadece gönül eğlenceleri,insanlar artıkdoyumsuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...