Suriye sizce neden savaş uçağımızı vurmuş olabilir

evet sorum bu suriye ne yapmak istiyor sizce amaçları bizi savaşamı sürüklemek yoksa resmen bizi savaşamı davet ediyorlar dersiniz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Suriye meselesi çok hassas. Rusya ve Çin, BM kararını veto etti ancak NATO Suriye'ye girmeye kararlı ve her yolu dener. Türkiye ise amaca ulaştıracak araç.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne oyunlar donuyorr ah ah

Ama bi yerde vurmalari belki hakli olduklarindandir asil mesele ne isimiz var elalemin topraklarinda

0|0
    0|0
    • haklısınız bir uçak yabancı topraklarda uzun süre uçuş yaparsa olucağıda bu zaten

• yıne sessız kalınacak unutulacazk raad ol sen hıc bı sey yapmacaklar surıye ozur dıledımı dıledı kapancak konu :S

0|0
    0|0
    • bu sefer kurtuluşu yok

• korkmuyormusun çok eminsin kendinden savaş çıkıcak kurtuluşu yok diyorsun bence çıkmasın savaş o kadar boş yere hayatını kaybedicek insanlara yazık olmuş olur

• o pılotları n ne gunahı vardı aynı seyı bız surıyeye yapsaydık savas sebebı olurdu

• ben şu yaşıma geldim anlamadım bu siyasetten bundan sonrada anlamam zaten ahhh ATAM ahhhh

0|0
    1|0
    • aynen keşke hayatta olsaydı şimdi atam türkiye bu haldemi olurdu

Erkekler Ne Diyor 6

• Uçağın vurulmasından ziyade Malatya Havaüssünden kalkan uçaktan ilk olarak sekiz saat haber alınamamış. Sanki bir çocuk kayboldu yahu ! Bir ülke koskoca savaş uçağının ne amaçla o semalarda o kadar saat haber alınamadan dolaştığının cevabını veremiyorsa artık ne denir ki ! Havada uçan kuşun bile sıkıntısını Siyonistlerden biliyorum ! (Hem içimizdeki Siyonistlerden hem de dışımızdakilerden)

1|0
    0|0
  • acizliğimizden güçsüzlüğümüzden.başımızda adam gibi biri olsun bakim yapabilirler mi bunu.zaten başımızda adam gibi biri olsa uçağımız suriye sınırına girmez.daha bizim çok uçağımızı vurup kafamıza çok çuval geçirirler.

0|0
    0|0
  • Neden acaba? Adamların sınırları içerisine girersen vurur tabi.

1|2
    1|0
    • bence vurulmaması gerekir neden diceksin türkün onlara zarar vermeyeceğini onlarda adı gibi eminler

• Bundan 5 ay önce adamların içişleri bizim içişlerimiz dedi iktidar sahipleri. Adamların kentlerine sahiplendik. Provakötörlere tonlarca para verdik. Söylesene neden kin tutmasınlar bize

• hacı senaryo oynuyorlar, sen hiç bir katilin ben adam öldürdüm dediğini duydun mu, derin devletlerin dediklerini yapıyorlar, maksat savaş çıkartmak

1|0
    0|0
    • yani amaçları savaş açmak neden vursun ki uçağı durduk yere onlarda biliyorlar türklerden onlara zarar gelmiyeceğini sonuçta kıllık olsun işte snnde dediğin gibi

• Asıl soru Türk uçağının Suriye'de ne işi var?

0|1
    0|0
  • ...

Benzer bir soru da uzun bir yorum yaptım.İkiz Kuleler mantığı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...