Yüzüklerin Efendisi serisi devam eder mi?

Bilmiyorum belki beğenmeyen çok kişi vardır
Yüzüklerin efendisi serileri , ve yüzüklerin efendisi; hobbit vs..
Acaba yüzüklerin efendisi serisi tekrar başlayabilir mi? :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi yüzükler efendisi tek yüzük gitti kurtuldular bundan sonra film gelmesi demek ya yeni birileri çıkacak ki çok türk filmi kıvamında olur sevilmez ya da geçmişi anlatacak ama böyle kitaplarıda var.
    Hobit devam edemez çünki yüzükler efendisinin başlangıcıydı başlangıcının başlangıcı olur oda iyice abartmış olurlar kısacası bu serinin devam etmesi zor.
    Adam zamanında yazmış orta dünyayı buna yeni birşeyler ekleselerde tolkien kadar iyi yazamazlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bence simdiye kadar gecmis en iyi bilim kurgu fantastik flim turlerinin babasi

• decek etmeli diye düşünyorum çünkü hep ilk savaştan bahsediyor benim
      göre hobbite cüceler yüzklerin efendisnde insanlar ön palndaydı ilk savaşta eflerin ön planda olcagı bir film olur dye dşnyorum

• edecek etmeli diye düşünyorum çünkü hep ilk savaştan bahsediyor benim
      göre hobbite cüceler yüzklerin efendisnde insanlar ön palndaydı ilk savaşta eflerin ön planda olcagı bir film olur dye dşnyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• çocuklar duymasın mı bu tekrar başlayacak :D

0|1
    0|0
  • Bence nasıl olur biliyormusunuz, ilerde insanlar silah icat ederler ve insan çağı başlar, elfler cüceler, orklar , büyücüler, biter sadece insanlar kalır. Sadece insanlar ve günümüze doğru gelirler film orada biter...

-HAŞİM MERT TOPÇU

0|0
    0|0
  • devam etmez bence

0|0
    0|0
  • Hobbit devam ediyor

0|0
    0|0
  • Bıktırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Orta Dünya'nın başlangıcı hakkındaki hikayeyi içerisinde barındıran ve sahip olduğu detay ve görkem açısından yüzüklerin efendisi ve hobbitten fazla birikime sahip "Sillmarillon'un" sinemaya aktarılması mümkün olabilir ancak.

Ayrıca konu yüzüklerin efendisi ile son şeklini aldı. Bu halden sürdürülebilir bir hale getirebilecek bir senaristin kurgu açısından işi çok zor olacaktır. Kimsede bu işe girişmek istemeyecektir bu zorluk yüzünden.

0|0
    0|0
    • Maddi yönden ele alinicak olursa cok ciddi miktarda paralar kazanabilir yönetmen keske bu işe girecek birileri olsa

Simdiki savas veya bilim kurgu fantastik flimleri yuzukler efendisi kadar mukemmel degiller bence başyapıt

• Böylesi başyapıtları sinemaya aktarırken ticari kaygıları kenara bırakmak gerekir. Bu sağlanmadığı vakit ortaya doyurucu olmayan sadece gişe için yapılmış döneminden sonraki zamanlarda pek rağbet görmeyecek filmler ortaya çıkar. Ana konu, yapımı için yedi yıl harcanan yüzüklerin efendisinden daha fazla ilgiyi hakkediyor bana göre..

• LOTR orta dunyadaki olaylardan bir tanesidir sadece ve üçlemeden fazlasi yokdur lakin cekilmeye deyer bir sürü orta dünya hikayesi vardir hobbit lotr un basini anlatir lotr tabi hit ciktti kitap olarakda film olarakda hepsinden iyidir ama hurinin cocuklarida cekilmeli bence :)

0|0
    0|0
    • aynı yönetmen belki onada el atar? :)

• yüzüklerin efendisi bitti
    hobbitte geçmişi anlatıyo belki daha geçmişi anlatan filmler olabilir ama

0|0
    0|0
    • Belli olmaz biten bisey yok sadece savas bitmisti savaslar tekrar baslar :) elfler vs..

• Cocuksun baska yere hadi

• daha yüzüklerin efendisi hakkında bir bilgisi olmuyan bir insan olarak böyle konular açma git kitaplarını oku daha hiç bir bilgin olmadan atıp tutma az öğren yok elfler falan
      senaristler sıçıyor tabi yüzüklerin efendisini gotlerinden
      tolkien desem küfür mü ettim diye suratıma bakan bide gizli kullanıcı olarak açmış konuyu

• devam ediceğini sanmıyorum hobbit'in bir filmi kaldı aralıkta sinemalara girecek zaten

0|0
    0|0
  • Etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...