Aynı Yıldızın Altında (The Fault in Our Stars) filmini izleyenler var mı? Veya kitabını okuyanlar?

Aynı Yıldızın Altında (The Fault in Our Stars) filminin veya romanını nasıl buldunuz?

Güncellemeler:
PUAN VER
Vizyon Tarihi: 27 Haziran 2014
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Dram
Süre: 126 Dak.
Yönetmen : Josh Boone
Oyuncular : Shailene Woodley , Ansel Elgort , Willem Dafoe , Nat Wolff , Laura Dern
Senaryo : Scott Neustadter , Michael H. Weber
Yapımcı : Wyck Godfrey , Marty Bowen
Film Özeti
Hazel ve Gus, kanserle ilgili bir destek grubunda tanışırlar. Hazel oksijen makinesine bağlı yaşayan bir kız, Gus ise protez bacağıyla dalga geçen bir erkektir, bu tanışma sonrası mucizevi bir aşk başlar.
Yorum yapacak olanlar yorumlarının hemen yanına 10 üzerinde puanlarını yazarlarsa sevinirim :)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitabı zaman kaybı diyenler var. Gerçekten üzüldüm. Genelde Türk kızlarımız sonu mutlu bitsin ay evlensinler istiyorlar. Kitap dediğin böyle olur. Tamamiyle gerçekçi ve insanın fikrini değiştiren kitaplardan. Biraz böyle kitaplar okuyarak insanların dertlerinide anlamamız lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 10 uzerinden 11 sevgilimle gidicektik ayrilmasaydik sayende aklima geldi -,- yinede cok güzel film

0|0
    0|0
  • Filmini izledim cok guzeldi

0|0
    0|0
  • Kitabını okudum filmini izlemedim

0|0
    0|0
  • Filmini bilmiyorum ama kitabı zaman kaybi. Konusu güzel ama anlatimi aşırı berbat

0|0
    0|0
    • Filmini izlemenin öneririm bende filmi şimdi izliyordum filmi geyet akıcı gibi gözükoyor , internet te çok güzel yorumlar gördüğüm için kızlarsoruyor sordum filmi izledikten sonra puanın yazarmsın?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...