Ağlamaktan helak olduğunuz filmler var mı?

John Green-Aynı yıldızın altında adlı romanı okumuştum.. okurken ağlamaktan içim çıkmıştı zamanında sevdiğini kaybeden biri olarak çok dipteki duygularımı açığa çıkarmıştı..

Filmine rastladım 2 saat önce acaba kitapla aynı mı yoksa çarpıtmışlar mı emin olamadım sonunda ızlemeye karar verdim.. tamamen kitabı uyarlamışlar..

okurken ınsanın kafasında canlanıyor hikaye ama film olarak izlemek çok başka oldu.. ve tabii ki yine ağla ağla içim çıktı :)

doyamadım ağlamalara ben bugun.. önerebileceğiniz bir film var mı? ( hachiko ya da aynı yıldızın altında gibi ) . konusuyla yazarsanız sevinirim..

Güncellemeler:
yazılan filmlerin çoğunu izledim.. ama izlemediğim birkaç tane var aralarında.. şu an " BLACK " isimli filmi izlemeye başlıyorum..

konusu :
Film kör ve sağır bir kızın bir öğretmen sayesinde hayata nasıl tutunduğunu ve nasıl yaşam mücadelesi verip kazandığını, sonunda da öğretmeni aynı duruma düşünce ona nasıl umutsuzca öğretmenlik yaptığını konu almaktadır..

teşekkürler hepinize.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Artık hiç bir şeyin anlamı yok :((

0|0
    0|0
  • titanic beni ağlatmadıda gerçekten hüzünlü bir film

1|0
    0|0
  • Haçiko aklıma geldikçe ağlarım gizliden

1|0
    0|0
  • oy sen ağladın mı aman da aman yerim ben senii :)) ben recep ivedikte çok gözyaşı döktüm gülmekten en son :)))

0|0
    0|0
  • bugün "Sadece Sen"' diye bir film izledim, ağlamadım ama tavsiye ederim. Gerçi hiç bir filmdede ağlıyıcağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • uçurtmayı vurmasınlar... Allahım gene bakınca doldu gözlerim..
    http://www.youtube.com/watch?v=P0ca9ekSW3Y

0|0
    0|0
  • Yok malesef *-*

0|0
    0|0
  • oha mk ifadeye bak ağlamaktan helak olmak hahahaahah şu hissi yaşamak iiçin izlicem yazdığın filimleri bakalım nasıl helak olacaz hahaha ::D:D

0|0
    0|0
    • ne kadar komiksin sen öyle.. hayatında aşkla bağlı oldugun kimsenin ölümünü yaşamamışsın belli. yaşasaydın eğer yazdıklarımı anlar o smileylerini bitarafına montelerdin. aynı yıldızın altında birbirine aşık iki kanser hastasının hikayesidir.. hachikoda sahibine aşkla bağlı bir köpeğin sadakat hikayesidir.. izleyip biraz insanlık öğrenmeni dilerim. iyi sabahlar

• haaaa konu farklıymış bak şmdi pardon hanfendi bodoslama dalmışım ben meğer

• Helak olmuyorumda gözlerinden bir iki damla yaş akıyor bazı Kore ve japon filmlerinde

0|0
    0|0
  • Recep İvedik var gülmekten ağlaya ağladığım tek seri hhffşhçişfhşi

0|0
    0|0
  • Not : seni seviyorum helak olmadimda gozlerim doldu yalana gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Yok ama titanik gemi sahnesi çok iyi http://www.youtube.com/watch?v=fPoMFB0FjYg

0|0
    0|0
  • Yok Ama Bir Titanik Bir Batan Güneş Birde Ah Nerede Filminde Tarık Akan Son Sözün Bu Mu Zehra Demesi "))

0|0
    0|0
  • My Sister's Keeper. Kesin ağlarsın garanti. Ben ağlamıştım yani

0|0
    0|0
  • küçük emrah nuri alço saldırdıkça oya aydoğa gözlerim ordunun dereleri gibi şırıl sırıl aktı

0|0
    0|0
  • Public ajent çok ağlamıştım kahrrolmuştummmmmmmmmm :(

0|0
    0|0
  • Titanik ve Aşk Tesadüfleri Sever :'(

0|0
    0|0
  • Aglamaktan helak olan adamon drami feto

0|0
    0|0
  • black cok fenaydi: ((

0|0
    0|0
  • Kitap güzeldi ama bence film dahada güzeldi

0|0
    0|0
    • okumayı severim.. belki o yuzden bana kitap cok daha etkıleyıcı gelmiştir.. zevk meselesi tabi

• Bende okumayı severim orası ayrı tabide kitapla ilgili hayal kısmıda bir yere kadar filmdeki jest ve mimikler daha cok etkiliyo insanı

Kızlar Ne Diyor 9

• The Vow. Kadin kaza geciriyor ve hafizasini kaybediyor, adam kendisini kadina yeniden hatırlatmaya çalışıyor.

1|0
    0|0
  • Aashiqui 2 ve Evim Sensin de ağladım hayatımda sadece iki filmde ağladım :D

1|0
    0|0
  • The green mile, babam ve oğlum, veda requiem for a dream, brokeback mountain aklıma gelenler

1|0
    0|0
  • Bir küçük eylül meselesi, kesin izlemelisin

1|0
    0|0
  • P. S I love you iyiydi

1|0
    0|0
  • Titanic , Sadece Sen , Beni Unutma

1|0
    0|0
  • Sol ayağım'ı okudugumda aglamistim.
    Evim sensin, Rab ne bana di jodi, Turk filmleri vs.
    Aglamak icin konsantre olup izliyorum zaten. Aglamak guzel sey :D

0|0
    0|0
  • black guzeldir. ya fark etmez ben aglamak istiyorsam romantik komedi filminde bile aglamisligim var.

0|0
    0|0
  • Tabiki the notebook :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...