Film bulmama yardım edin arkadaşlar :D?

beğendiğiniz ve '' hadi bir film çekelim '' havasında olmayan gerçekten uğraşılmış mantıklı senaryosu olan aksiyon - gerilim - cinayet türlerinden film önerir misiniz

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• the bourne trilogy
    kill bill I-II
    american gangster

0|0
    0|0
    • hepsini izledim dostum yinede teşekkürler gerçek sinemadan anlıyorsun :) hepsi cidden özenilerek yapılmış filmler

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• fight Club izlemediysen büyük ayıp onu izle o olmazsa asla pes etme var onu izleyebilirsin. aksiyon pek sevmediğim bir dal o yüzden pek öneride bulunamıcam :D ama alternatif olsun dersen hint filmi olarak jab-tak-hai-jaan ya da Fanaa'yı tavsiye ederim müthiş filmler :)

0|0
    0|0
  • banliyo 13 izlemediysen bağımlısı olacaksın

0|0
    0|0
  • Lone Survivor. Mark Wahlberg abimize de burdan selamlar bu arada :D

0|0
    0|0
    • mark varsa izlerim dostum teşekkürler hatta bunu önceden izlemek istemiştim ama The Wrestling diye bir filmi daha var izlemişsindir ikisi arasında kalmıştım bende diğerini izledim hatırlattığın için teşekkürler

• Rica ederim hocam.

• Saw 6 seriye basladim bu gun altidayim ;) kafam tirilyon olduuu

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli serisi
    testere serisi
    tepenin gözleri
    ölümcül deney
    bunları izleyebılırın

0|0
    0|0
    • izledim hepsini dostum :D

• aynen öyle :D ama sistemi iyi eleştirmiş başlıkta belirttigim gibi hadi bir film çekelim havasında yapmamışlar o filmi sırbistan da öyle şeyler oluyormuş gerçekten araştırmıştım hani insanların psikolojisini s... lim diye çekilmemiş yani film :D

• hmmm entersannnn :))

Yükleniyor...