Cevabını şimdiden biliyor gibiyim ama ben yinede sormak istiyorum?

Aranızda hiç Müslüm Gürses dinleyen kız var mı :) hakaret içeren yorum olmasın sakın ha

Güncellemeler:
Ne yalan söyleyeyim ilk defa kızlar beni şaşırttı sağ olun canlar Müslüm Baba ya sahip çıkalım

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Sadece sensiz olmaz sarkisini cok severek dinliyorum

0|1
    0|0
    • Onun gibi nice şarkıları var çekinme dinle bence.

• Vekindigimden degil ama cok arabesk taarzinda sarkilar bana gore degil. ama bu sarkiya bnzer sarkilari varsa severek dinlerim tabiki
      ayrica bu sarkinin klibindeki sigara icerken sarki soyledigi kisimida cok severim

Kızlar Ne Diyor 11

• Arada bir telefon sapığım dinletiyor Hangimiz Sevmedik şarkısını. Özellikle açıp dinlemiyorum radyoda denk gelirsem dinlerim birde.

0|1
    0|0
  • Müslüm Gürses- Sensiz Olmaz daha da bişey demem bunun üstüne :D

0|1
    0|0
  • dinlemiyorum ne yalan söyleyim...

0|1
    0|0
  • kaç kadeh kırıldı sarhoşş gönlüm deeeeeeeeee oyy oyyy :))

0|1
    0|0
  • tarzım değil

0|1
    0|0
  • çok aşırı hergün bağımlı olarak dinlemiyorum ama arada bir ruh halime göre dinlerim Müslüm baba..

0|1
    0|0
    • Sen ufak ufak devam et bir gün nasılsa bağımlısı olursun :) şimdiden aramıza hoş geldin

• Aslında ilk başlarda ruh halini bozuyor insanın haklısın Ama ileri ki zamanlar da sakinleşmek için dinliyorsun artık, ben öyle yapıyorum

• doğrudur

• elbette var

0|1
    0|0
  • Sevgilim saolsun bende dinliyorum
    Alıştım.

0|1
    0|0
  • Hayır dinlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Dağ filmini izledin mi ondan sonra dinledim ne yalan söyleyeyim

0|1
    0|0
  • Niye hakaret edelim ki? Ben orhan gencebay seviyorum. Onu da ayda bir anca dinlerim. Arabeskle aram yok pek.

0|0
    0|0
    • Bazı kızlar ıyyy öğğğkkk diye cevap veriyorlarlar sorunca tamam sevmessin ama beğenmiyorum der geçer gidersin en sevmediğim şey ister istemez de böyle sordum soruyu

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...