Kapat

Game of Thrones'u kimler takip ediyor?

Evet arkadaşlar bu diziyi kimler takip ediyor ve favori karakterinizi yazarsanz sevinirim

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben de takip ediyorum bugun sonunda 4 sezonu da bitirebildim favorim kesinlikle khalessi demir taht onun ya :)

0|0
    0|0
  • ben takip etmem dizi sektöründen nefret ederim. diziler para kazanma amacından başka bişey güdülmeyen yapımlardır. kalitesizdirler. tek kaliteli tarafları tüm salakları ekrana baglayacak görüntü kalitelerinn, mekanın ve oyuncu kadrolarnn kalitesi oluyor. oysa bir yapmın kaliteli oluşu senaryosundan ve asiliğinden belli olur.

0|0
    0|1
    • amerikanvari asilik saçmalığından bahsetmiyorm tabi. buniel asiliğinden bahsediyorm mesela.

• sana tavsiyem: git dizi mizi izleyecegine içinde yaşadığın sistemi iyi anla. o zaman yapımların amacını ve kalitesini de iyi değerlendirirsin.

• Ben de aynı gorusteyim fakat bu sistemi degistirmek imkansız gibi bisey film dizi benim zevkim ve zevklerime de cok uygun bir dizi o yüzden cok beğeniyorum. Sen sahilde dolaşmayı seversin ben de film dizi izlemeyi olay bu nokta olarak fck the system diyelm kapatalm :)

• Kimi sevdiysem astilar kestiler... Ned Stark, Khal Drogo. Tyrion Lannister tabi ki, senaristler onu korusun...🙏

0|0
    0|0
  • arya khaleesi ve khaleesi ne zaman atağa geçecek merak ediyorum lady ne zaman dirilcek onu da merak ediyorum baslasa da izlesek

0|0
    0|0
    • yazmadan edemiyorum o adama nasil kiydilar be

• Adamlar oyuncu seçiminde iyi :)

• aynen öyle

• Khaleesi ve aria arasında kalmışımdır hep ( daha 4. Sezonu görmedim )

0|0
    0|0
  • Tyrion Lannister. Sondan önceki onun için dövüşme sahnesi müthişti

0|0
    0|1
    • Oberyn olandan mı bahsediyoruz

• :D ok gittim

• Güle güle git :)

• Sıkı takipçisiyim

0|0
    0|0
  • Tyrion :)
    On numara adam :)
    Sonra khalesi geliyor.

0|0
    0|1
  • Jon snoww

0|0
    0|0
  • Favorim Khaleesi bide rahmetli kocasıydı :)

0|0
    0|0
  • cok severim. favorim de tyrion lannister :)

0|0
    0|0
  • khalessi ve arya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

Yükleniyor...