Çizgi film izler misiniz? Çizgi filmleri sadece çocuklar mı izler?

Çizgi film izleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce çizgi film izlemenin bir yaş sınırı var mıdır? Siz çizgi film izler misiniz? Hangilerini izliyorsunuz? :-D

Güncellemeler:
Simpsons, Spongebob, Drawn together, South Park :-D :-D :-D

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Çizgi film izlerim ama simpsons, spongebob, south park vs. gibilerini değil, çocukken izlemekten zevk aldığım çizgi filmleri tekrar tekrar izlemeye bayılıyorum... favorim tom ve jerry ;)

0|0
    0|0
  • buz devri serisi, ratatouille (hatta bu çizgi filmden etkilenmiş ve bir restoran açmak hevesim olmuştu :))... bir de tabii ki şirinler...

0|0
    0|0
  • screw you guys. I'm goin home

1|1
    0|0
  • Yoo pokemon olsa izlerim, spider man severim, batmani de, şirinleri de severim Ama en cok asteriks ve viki the viking'i seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Bence bazı çizgifilmler çocuklar için yapılmamış. İnce espriler, bir çocuüun idrak edemeyeceği şeyler de olabiliyor mesela. Dolayısı ile bazı çizgifilmlerin büyükler için yapıldığına inanıyorum. Eek the Cat, Rocko's Modern Life, Pinky&Stinky bence kesinlikle çocuklar için yapılmamış (Türkçe meali: severek izlerim).

0|0
    0|0
  • Sünger Bob gibisi yok ya.. :) Netten 50-60 bölümünü indirdim. Evdeki ufaklıkta zevkle izliyor.

0|0
    0|0
  • ben hala çizgi film izlerim redkit road runner favorim hala izlerim

0|0
    0|0
  • south park ve simpsons zaten yetiskin cizgi dizileri efenim cocuklara yasak :D ben izlerim hatta hala oyuncaklarla ile oynuyorum

1|0
    0|0
  • izlerim tabi :D

simpsons,family guy,sünger bob,şirinler,taş devri,bugs bunny :D

0|0
    0|0
  • simpsons,south park,family guy ve sponge bob.ozellikle family guy ironi dolu konuları izlemek dunya&amerika gundemini takip etmek gibi

0|0
    0|0
  • pokemoooon gotta catch em all pokemon

olsa da izlesek.

artık pokemon gibi kaliteli çizgi film yapmıyorlar..

0|0
    0|0
  • spongebob,avatar last the airbender,bide animasyon filmler

:))

0|0
    0|0
  • Road Runner ve Coyote sadece..

Diğerleri mide bulandırıcı

1|0
    0|0
  • valla ben hala izliyorumi simpsonları izlerim mesela denk geldiğimde :)

0|0
    0|0
  • çizgi film şart.

0|0
    0|0
  • ... Nemo,buz devri gibi çizgi filmleri çok eğelenerek izledim.

0|0
    0|0
  • Şuan Tsubasa var deseler kablolu tv de ama deseler Türk Telekomu ayağa kaldırabilirim. :)

0|0
    0|0
  • niye canım south park +18

0|0
    0|0
  • Hayır ben izlerim rastlarsam ama sevdiğim çizgi filmler yok şu sıralar.

0|0
    0|0
  • cocuk ve cocuk ruhlu kalmayı basarabilenler. sünger bobu hala izlerim

0|0
    0|0
  • Bende izlerim Batman :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç öyle bir ayrım olduğunu düşünmüyorum. Hedef kitlesi çocuklar olan çizgi filmlerden bizler de zevk alabiliriz.

Bunun yanında, sadece büyüklere hitap eden, ve hatta çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması gereken, ne tür hastalıklı beyinler tarafından üretildiğini bilemesem de şahsen çok sevdiğim çeşitleri de var, "Happy Tree Friends" gibi.

link

link

Bir de, animeleri ayrı bir kefeye koymak gerektiğini düşünüyorum, o ayrı.

0|0
    0|0
    • Benzerleri CNBC-e'de normal çizgi dizi kuşağında aralara serpiştirilmişti. RTÜK anında çökmüştü kafalarına :))

• bir piskopatlari seviyorum

• He he hee ben sünger bob hastasıyım avatar da favorim severim çizgi film leri sinemalarını da severim oyuncak hikayesi3 ün sonun da ağlamıştım ve ben 35 yaşındayım :))

0|0
    0|0
  • Bende ızlerım..

Cartoonu bıle açıp izlerim..

0|0
    0|0
  • South Park' a bayılırım yetişkinler için bir çizgi filmdir biraz :))

Favori filmim Ice Age :D

0|0
    0|0
  • Bilim adamları günde 15 dk. çizgi film izlemeyi öneriyor herkese.Ben de denk gelirsem izliyorum bazen :D

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri unutamadığım tek bir çizgi film oldu o da heidi :) ve tom ve jerry :)

0|0
    0|0
  • bahsettiğin çizgi filmler zaten büyükler için hazırlanıyor ;)

0|0
    0|0
    • Ben orda kendi izlediklerimi saydim...onlarin cocuklara göre oldugunu söylemedim canim :-)

• Simpsons, Spongebob, South Park .. eheehe diyip gülmeyeceğiz bizde izliyoruz onları ^_^ .. Ek olarakk Tom&Jerry , şirinler , pokemon , Yu-Gi-Oh fln var.. Anime olarak isim veremiyorum çünkü çok çok var ..

0|0
    0|0
  • şirinler casper ve winnie the pooh çok severdim

şirinleri hala internetten açıp izliyorum tv eskisi kadar vermiyorlar :D

0|0
    0|0
  • ben izlerim denk gelirsem simpsons, spongebob (: en sevdigim sirinler di ama yayindan kaldirildi maalsf

0|0
    0|0
  • ben ve annem bayılıyoruz çizgi filmlere. bazen evde bütün bir gün nickelodeon izlendiği oluyor.

0|0
    0|0
  • Geçenlerde Cedric e denk geldim çok eğlendim :D İzlenecek pek bişey yok zaten tv de.

0|0
    0|0
  • canım sıkıldıkça netten izliyorum bugs ı ve tom ve jerryı

bazen sabah erken kalktıgımdada rastlıyorum çizgi filmlere izliyorum

0|0
    0|0
  • oğlumun sayesinde süngerbob,caillou,kahraman kurtarıcılar hastası olduk çıktık:)))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...