Yağmur yağmasını istermiydiniz?

Ben Iskandinavyada yaşıyorum. Memleketten geleli bir aydır havalar soğuk geçiyor, nerdese hergün yağmur yağıyor diyebilirim. Oysa duyuyorum haberlerde Türkiye de filan havalar sıcak diye duyuyorum.

Ben soğuk yağmurlu havaları özlemistim. Yazı güneşi çok seviyorum fakat insan bir süre sonra soğuk yağmurlu havaları özlüyor. Sizde istermiydiniz yağmur yağmasini?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Yağmur yağması çok güzel. Yağmur sonrası olan o koku ya da yağmur sesini dinlemek güzel şeyler keşke yağsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• valla güzelim yağmur değil de kara hasret kaldım antalyada yaşıyorum antalyaya hiç kar yağmaz... keşke ben de iskandinavyada olsaydım 2 gün 2 gece sıkılmadan kar yağışını izleyebilirdim.

0|0
    0|0
    • Evet burada kış ta cok kar oluyor. Tam hatırlamıyorum iki sene önceydi galiba o kadar kar vardı ki artık ayaklarımız karın içine giriyordu. Bence burada olsan kari özlemezsin. Memlekette filan gitmesek nerdese sıcaklara hasret kalıcaz, genelde soğuk geçiyor. Öyle turistlerin yazda gelip güneşlenecegi bir yer değil.

• Haydi gel buraya kışın o zaman, burada çok türk var araştır tanıdık akraba filan oturuyor belki burda, toplan kışa gel :)

• Valla benim ne tanıdığım ne de akrabam var oralarda keşke olsa neyse bir ara sen davet edersen belki gelirim çok zor ama denerim :)

• oraların erkekleri türk erkeklerinden yakışıklımı hakkaten. bizim kızlar özenti oluyo. sen oranın insanını karakterini bilirsin. biz daha iyiyiz dimi. bu arada yağmur arada bir serinlemek için iyi oluyor yazın ama güneşide severim

0|0
    0|0
    • Kizlari Türk kizlarindan güzel, erkekleride yakışıklı. Kizlari çekici, maleseef Türk kizlari çekici degiller yani çoğunlukla. Erkekleri yakışıklı olsada çekici degiller. Hem dış görünümleri hemde cinsellik anlamda. Kizlari genelde esmer erkeklerden etkileniyor yani onlari etkiyeliyici buluyorlar o yüzden, araplarla türklerle filan çıkıyorlar. Millet sogukkanli sakin, biz türklerse genelde sicakkanli agresif oluyoruz. Sogukkanli olduklari icin fazla hic birseyi hic kimseyi sallamazlar. Iliskidede sogukkanlilar "ne yaparsan yap"gibi rahat ilişkileri oluyor. Belki de bu yüzden kızları araplari türkleri daha kararlı daha karakterli daha karışan erkekleri cazip buluyorlar.

• Aşık olsam evlenirim. Bir keresinde birine aşıktım, sarışın mavi göz erkekdi. Aslinda çok siradandi yani burada bir sürü böylesini göruyoruz. Fakat ben aşık olduğum için onu dünyanın en yakışıklı erkegi olduğunu düşünüyordum. Cocugumuz filan nasil olur diye düşünüyordum, benim gözlerim kahverengi anneme ay anne onun gözleri cok güzel, cocuk yaparsak mavi göz olma şansı ne kadar filan olur diyordum. Simdi düşününce şaşırıyorum. Ona asikken öyle diyordum fakat sonra onu gördüğüm zaman ne kadar abartmisim ya cok siradanmis dedim. Simdi düsünüyorum evlenseydik nasil olurdu diye evet biz onunla uyumluyduk fakat ask bitikten sonra evliligimiz benim için sıkıcı çok sakin bir evlilik olurdu.

• Asik olursam onlardan biriyle evlenirdim dedim, fakat aşık kafayla evlenirdim yani mantıklı düşünmeden ileride nasıl olur düsünmeden evlenirdim. Ileride ask bittigi zaman pişman olurdum heralde. Fakat biri fazla aşık olmadigim sevmedigim hoslandigim biri benle evlenmek istese evlenmeyi tercih etmem.

• Abla orası neresi ya Tabiki yağMALI . Sıcak kurak ve hastalık :( türkiye şimdi böyle biz MERSINDE deniz e kirlilik YÜZÜNDEN giremiyoruz

0|0
    0|0
  • Yağmuru sevmiyorum ama havalar biraz soğusun yazı da sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • isterdim
    malum kuraklık var

0|0
    0|0
  • yağsınnnnn :D

0|0
    0|0
  • norveçte yaşamak istiyorum. bu nasıl mümkün olur? saygılarımla

0|0
    0|0
  • şöyle kimsenin olmadıgı görmiyecegi biyerde deli gibi yagmur yagarken üstümdekini çıkarıp deli gibi koşup ıslanmak istiyorum çok deli hayallerim var :D

0|0
    0|0
    • Güzel hayalmis bence :D Hayal et dışarıda sen gittiğin yerde kimse yok üstündekini çıkarıp gercekten deli gibi yağmur da koşar mıydın?

• Ankara'da şu an yağıyor.

0|0
    0|0
  • Kapali hava beni depresyona sokar

0|0
    0|0
  • Yağmurlu havaları severimm. Hep yağsa burada :D ( Kocaeli )

0|0
    0|0
    • Çok özür dilerim niye gülüyorsun? Kocaeli yazmışsın bide pardon buranin ismini duydum havalarla ilgili bilgim yok. Çok mu yagmurlu geçiyor orda onun için mi güldün? :D

• Tamam bende yerin ismini yazinca hemde gülünce galiba dalga gecmek şeklinde mi söyledi diye düşündüm. Hep yagsa buralarda derken yani "ha zaten yağacağı kadar yağıyor, dahası mi var"gibi :D

• Haa yok öyle demedim (: (: Yanlıs anlamışsın

• Insan neyden uzaklaşırsa onu özlüyor hanımefendi

0|0
    0|0
  • hafif yağsa yürümek güzel olurdu

0|0
    0|0
  • yok süpürgeler ıslanırr :D

0|0
    0|0
  • Yağmur berekettir tabiki isterdim keşke yağsa burayada

0|0
    0|0
  • yağmuru çok seviyorum

0|0
    0|0
  • iskenderi mi meşhur oranın?

0|0
    0|0
  • Suanda kirklareli serin ama mersinde 40 derece filan oluyomus yani turkiye sicakk

0|0
    0|0
  • of yerinde olmak vardı. çok istiyorum oraları görmeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İsterim ya yağmur bereketttir yağsın.

0|0
    0|0
  • Yagsa fena olmazdı malum havalar sıcak birçok sorunuda beraberinde getiriyor

0|0
    0|0
  • toprak kokusu...

0|0
    0|0
  • hem de çok isterdim

0|0
    0|0
  • yanıyo kardeş bura ya ericem sıcaktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...