Aqua marine ye giden var mı ?

erkek arkadaşım ile havuza gitmek istiyoruz internetten araştırdım. aqua marineye falan baktım hem gidiş geliş servisi falan var bize uygun ama daha önceden deneyimimiz olmadı aranızda giden varmı oraya nasıl bi yer pişman olurmuyuz bide bayan erkek bölümleri varmı ayrılmayalım bide oralarda

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• aqua marıne cok guzel uygun bı yer ancak cok abaza ve cok kasar dolu hem sn rahtsız hemde sevgılın rahtsız olr gıdın bı paralı plaja ne abaza var ne cıngene rahatca takılınn bence :))

0|0
    0|0
  • aqua ya gitmeyin evlat..çok yakın oturuyorum oraya..ve çok amele dolu.rahat edemezsiniz..iyi bir otelin havuzuna gidip daha iyi keyifli vakit geçirebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • oturduğum çevrede yok öyle biyer malesef. :/ bide servisle ulaşım cazip gelmişti

• ya ulaşımını boşver.interntten biraz araştırın.otobüsle filn gidebilirsiniz.o serviside abuk subuk tiplerle dolu oluyo.ve ben hiç tavsiye etmem.öküz gibi bakıyolar kızlara falan.bi erkek için kaldırılamayacak bie durum.

• var gittim ben. 2'niz beraber girersiniz havuza. yok oyle erkek bayan bölümü..

0|0
    0|0
  • ben gittim pişman olmazsınız ıkı bölüm var erkekler bölümü ve aile bölümü

0|0
    0|0
  • abaza dolu bos wer...bakırkoy sosyal tesıslerı var oraya gıt 35 m ve abaza yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bahcesehirde olanmı...pis oluyo genelde boyle yerler okadar insan giriyo o havuzlara terli terli cok tinksincc deniz daha iyi:P

0|0
    0|0
Yükleniyor...