Balıkla yoğurt yiyip de hastanelik olan var mı?

inanıyonuz mu siz bu olaya var mı böyle bişey?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiç denemedim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • balığın yanında ayran içtim hiç bir şey olmadı:) eğer balık bayat olursa yoğurt, ayran vs zehirler zaten..

0|0
    0|0
  • süt içmiştim bir kere ertesi gün alerji gibi bir şey olmuştu yanağıma biri yumruk atmış gibiydi sanki kızarıklık oldu baya uzun zaman balık yemedim sonra zaten sevmem kokusunu ısrarla anca yiyorum

0|0
    0|0
  • hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • Şimdi bunun bilimsel bir açıklaması var ama tam bilmiyorum kısacası bayat balıkta oluyormuş o. Taze sağlıklı bir balıkla yesen yoğurt bir şey olmaz

0|0
    0|0
    • Balıkla yoğurt zehirler tezi yanlıştır. Bayat balıkla yoğurt yenirse tepkime yapar ve kusturur. Buda kurtuluşumuz demektir. Günlük balığın yanında korkmadan ayran yoğurt tüketilebilir.

• Sırf bir şey olacak mı diye denemişliğim var @tuncersusername

0|0
    0|0
  • bir yere balık yemeye gitmiştik adamlar balığın yanında yoğurtta servis yaptılar. Balık tazeyse bişey olmazmış. Ama bayatsa varmış böyle bir durum

1|0
    0|0
  • Türkiye de bizim gittiğimiz balikcida yoğurtlu sosu vardı. O balikla alakaliymis diye hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Balık tazeyse bişey olmaz. Ama Mümkünse balık yanında süt ürünleri yeme

0|0
    0|0
  • Korkudan yemedim hiç ^^

0|0
    0|0
  • Ben ayran içmeye korkuyorum ne yoğurduuu :D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Sen gel bide bizim sülaleye bak balik varsa sofrada lokumda olur :)

0|0
    0|0
  • Olmadım

0|0
    0|0
  • benim yengem balığı edikten sonra üzerine peynir yiyip zehirlenmişti. ama ben balık yiyince sütten ve süt üürünlerinden uzak duruyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• balık taze oldu mu böyle bişey oluyormuş sanırım ben sürekli dardanel ton yediğimden bilmiyorum denemek lazım felan :)

0|0
    0|0
  • avrupada balik yerken yaninda kesinlikle sut iciyolar, bu balik yogurt zehirlenme olayi eger balik eskiyse veya yogurt eksimisse olur yoksa bir tehlikesi yok

0|0
    0|0
  • Balığın bayat olduğu olaylarda zehirlenme olur taze balık ile yenilirse sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Balıkla yoğurt zehirler tezi yanlıştır. Bayat balıkla yoğurt yenirse tepkime yapar ve kusturur. Buda kurtuluşumuz demektir. Günlük balığın yanında korkmadan ayran yoğurt tüketilebilir.

0|0
    0|0
    • Ben karadenizliyim ve günlük balık oldumu ayranla beraber yerim.

Yükleniyor...