Hobi edinmek istiyorum bir şeylerle uğraşım olsun istiyorum?

Önerilerinizi alabilir miyim? Üniversite falan da açılıyor fazladan uğraşlarım olsun istiyorum. Asosyal birisi değilim ama arkadaş çevresine falan da fazla takılmam seçiciyimdir. Vakit geçirmek için falan ne tür hobiler edinebilirim?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yeteneğin neyi çekiyor ona yönelik geliştir kendini tatbikat olsun. Değişiklik istersen yazılım ile aran uyu ise yazılım dili öğren. ya da Adobe ailesine takıl onlarla tanış öğren. Yine olmadı en güzeli 40 hadis oku iman ve İslam şartları. Şeytanın peygamberlerin s. a. ws ziyaretinde sohbeti. Ve peygamberimiz Muhammed s. a. ws hayatı okuyabilirsiniz. Insan gönülden etrafa bakınca kalbi dolduracak çok şey var aslında

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elin yatkın ve seviyorsan boncuklarla uğraşablrsin takı tasarımcısı olablrsin erkek işimi deme amcam çk güzel yapıyor eminim yaparsın :) seçici olmanız çok güzel burcunuzu öğreneblrmym sakıncası yoksa

0|0
    0|0
    • Koç burcuyum. :) Aslında güzel bir öneri teşekkür ederim :) @lazkizii

• yorum yapmam için koç burcu erkeğiyle bir arkadaşlık kurmam gerekiyor (yanlış anlaşılmasın ) benim arkdaş çevrem oğlak burcu başak balık terazi ve yengeç burçlarıyla çevirili (burcum akrep) koç boğa kova aslan ikizler ve yay burçlarıyla uzun süreli arkadaşlık kurmadım ama bu sitede gördüğüm kadarıyla romantiğim diyen ve romantiklik üzerine birşeyler yapmak isteyen erkekler koç burcu oluyor ama seçici bir erkeğe ilk kez rastladım bu beni mutlu etti doğrusu. hayatınızda başarılar diliyorum iyi günler

• Seçicilik doğam da olan birşey :) Teşekkür ederim.

• eğer seviyorsan tiyatro iyi bir uğraş olabilir:) üniversitede çok imkan bulabilirsin tiyatro ile ilgili.

1|0
    0|0
  • Taş boyuyorum ben
    http://hizliresim.com/WW3Pq8

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fotoğrafçılık

1|0
    0|0
  • Bence en güzel hobiler paten ve bisiklet :)

0|0
    0|0
  • kitap oku kitaplarına ayraç yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Wakeboard ve Wingsuit önerebilirim...

0|0
    0|0
  • spor salonunda git knk bady yap :D

1|0
    0|0