Sizce en mükemmel tatil yeri neresi?

Dünya'nın herhangi bir yeri de olabilir veya Türkiye'de bir yer de? Nerede tatil yapılmalı dersiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tür bir tatil seni dinlendirir? Tarih, doğa, deniz güneş kum üçlüsü, alışveriş, şehir yaşamı, sosyal etkinlik , çiftlik hayatı, okumak, hobi v. b. önce bunu seçmelisin...

0|0
    0|0
    • Ben zaten ne istediğimi biliyorum, size soruyorum :) Tercihim genelde hengamenin olmadığı, apachi ve abazan tayfasının pek talan etmediği, sakin ve medeni bir tatil anlayışının olduğu yerlerdir :)

• Yabancı tursitlerin fazla uğramadığı yerleri tercih edebilirsin... Aksi durumda sizin saydığınız tiplerin hepsiyle karşılaşacaksınız... Karadeniz bölgesi, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi bölgeler olabilir..

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk olarak ayvalık cunda adası gerçekten huzur bulup dinlenebileceğiniz bir yer. ikinci olarak da fethiye ve koyları cennetten birer parça kesinlikle.

0|0
    0|0
    • Ben ikisine de yakın zamanda gittim, ama gerçekten öyle huzur bulacağım bir ortam görmedim

• fethiye ölüdeniz

0|0
    0|0
    • Evet apachileri saymazsak gayet güzeldir :)

• Karadeniz

0|0
    0|0
    • Evet eylül gibi çok güzel olabilir diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• dünyada gezmedıgım yer yok turkıyeyıde yenı kesfetmeye başladım acıkcası 4 yıldır. kendı sahsı fıkrım turklerın en az oldugu yerler herzaman en ıy yerlerdır bu net. turkıyede heryere gıttım turıstık yerler anlamında bodrum ıyı guzel hareket lı ancak barzo dolu kro dolmus. o yuzden benım ıcın out. antalya cok sıcak nemlı trafık yogun gene cok sarmadı. kemer ufak yer ancak yabancı dılın varsa ıyı bır yer turk az. alanya zıra sahılı ve lıman harıcı pek bıısı yok marmarıs te hanzsou krosu bol olan yerlerden. ve fethıyeyı en sona bıraktım fethıye çalış plajı cıvarlarında duzgun apart ya da vıllalalrı var kıralık gunluk 150-250 tl arası yabancıların oldugu bır bolge alternatıflerı cok gecelerı hısarönünde ortamlar o bcım bana göre fethıye number one dır ya da calıs plajına paralel butık otel moteller var tamamı yabancıdır musterılerının sakın ortam bılınclı ınsnalr gecede kopmacalar. yurtdısı ıcın ıse oalylar cok farklı dunyanın en ıyı yerlerı bızde degıl onu söylım yanı ancak anlatması uzun ve ayrı bır konu olur.

0|0
    0|0
    • Eyvallah oldukça detaylı bir yorum olmuş :)

• İnsanın az olduğu, huzurlu, sakin ve sessiz olan heryer güzel bir tatil yeridir..

0|0
    0|0
    • Mesela var mı özellikler burasıdır dediğin yer?

• Marmaris tabikide

0|0
    0|0
    • Gece yaşantısından ve turistlerden dolayı mı, yoksa doğasından dolayı mı?

• Dogasida. güzel ama gece yaşantısından dolayı turistler genelde hollandalı.

• Şahsen Bana Göre Armutlu Ama diğerlerini bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...