İbranice, farsca ve arapca bilen varmı? zor mudur?

İbranice, farsca ve arapca bilen varmı? zor mudur?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Arapça çok bilmem ama gramerinde istisnalar çok mesela bu kural dersin ama o kurala uymayan 5 bin kelime vardir. Kurali ezberleme kelimeleri ezberle gibi bir sey :) matematik gibidir ama güzeldir grameri
    Farscaaa Aman Allah'ım illet ettirdi bana ahenkli soyleyisi filan derken he ama zevklidir. Ilk basta yapamiyorum diye kendimi sartladigim sonra ust uste derse gitmedigim daha sonra da yaparim yia diyip basari gosterip tebrikler alirken biten bir dersti benim icin Farsça. Ilerletir misin dersen sanirsam Farsca ile aklimda hicbir sey kalmadi ilerletecek bir sey yok ama mecbur ilerletme kursuna giderim :)

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler yorumun için arapca ve farsça hakkında baya bilgin var gibi :) peki ibranice hakkında hiç bir bilgin var mı acaba?

• çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• İbranice insanın uykusunu getiriyor. Değişik bir şey.
    Yaya yaya gidiyor kelimeler.

0|1
    0|0
    • siz biliyor musunuz

• o neyse kelimesi işte olayı götürüyor dsfds
      otomotiv sektörü, komple alan da yedek parça alan da

• hm anladım ilginçmiş :D

• 0|0
    0|0
  • Ben daha İng. Ve almancayi zor öğrendim onlar kaldii

0|0
    0|0
  • atatürk harf inkilabını getgirmesydi kolaycana öğrenirdin

0|1
    0|1
    • ne alaka

• ne demek ne alaka arap alfabesi ni kuranca yı osmanlıcayı kim kaldırdı ben mi kaldırdım şimdi arap ülkelerine insanlara bak hem arapça biliyo hem ibranice hem farsca biliyo bunlar bir birine yakın diller bir yahudi bundan 500 yıl önce ki tarihi bir yazıyı okuyo sen okuya biliyomusunnn aslında en kolay dillerden biri arapça öğrenirsin yani dert etmee

• Latince ovren isine daha cok yarar

0|0
    0|0
    • ne işim var latinceyle. ing biliyorum. farklı kültürler ilgimi çekiyor ama.

• Isimlendirmelerin tumu latince kolaylik olur diye dedim. Sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşük düzeyde arapçam var. Öğrenmek isteyene kolay gelebilir aslında bazı insanlara da zor geliyor. Ama ben seviyorum. Sadecd cok ayrıntısı var. Erkekle konusurken başka kadınla konusurken başka kullanıyosun kelimeleri. Bizde sadece tekil çoğul var mesela onlarda tekil ikil çoğul var. Biraz extraları var yani

0|0
    0|0
  • Arapça yeteri kadar biliyorum evet zor ama eğer sen sıkı çalısirsan öğrenebilirsin. En cok yazım ve telefuz zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...