Son Zamanlarda Yayinlanmaya Baslayan Garip Sarkilar?

Gün gectikce kalite degeri düsük sadece ani kurtarmaya dayali muzik albumleri bir bir piyasaya sürülüyor.. Ogun bir sarki dinledim ve dusunuyorum
Hadisenin son albumundeki sarki nerdesin askim burdayim askim baska bir mantik yok...
Türk muzigi nereye gidiyor demekten kendimi alamadim... Tabi sanatciyi seven sarkiyi beyenen arkadaslar vardir saygim sonsuz elestirmiyorum ancak benim muzik zevkime hitap etmedi.

Aranizda amatör ya da pek fazla bilinmeyen sanatcilarin güzel sarkilarini dinleyen arkadaslar vardir bizimle o sarkilari paylasmaniz mumkunmu..
Ve rica ediyorum sadece Türkçe sarkilar olsun..

Gizli seni nerdesin askim dinlemeye mahkum ediyorum :))

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• dinlemedim o şarkıyı ama nerdesin aşkım burdayım aşkım Cem Yılmaz'ın fundamentalsten bir bölümdü çok gülmüştüm :) http://www.youtube.com/watch?v=w64ctvBHDL4

0|1
    0|0
  • Amacı o saçmalıklarla kendinden bahsettirebilmek. "sanat" adı altında müzik yapanlar daha doğrusu yaptığını sananların sayısı malesef çok fazla. Şarkıdan çok onu söyleyende sıkıntı var. Onlar olmasa radyolar daha dinlenilir olur bence ^_^

0|1
    0|0
  • Hadise:Neredesin aşkım?
    Hadise:Buradayım aşkım.

Şizofren. :D

Ve hiç hek etmediği halde bu şarkı TTNet Müzik'te 3. sırada yer alıyor.

İçler acısı...

1|1
    0|0
  • irem derici oldukça kaliteli o saçma sapan kendini sanatçı sanan topluluk içinde değil

0|1
    0|0
  • Türk pop müziği yerlerde sürünüyo

0|1
    0|0
  • Çikolata verdim karnın tok / hadise-_- saçmalık daniskası

0|1
    0|0
  • Model antidepresan harika ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3