Ordular reklam almalı mı?

tank savaş uçağı ve askeri personel üniformaları üzerinde reklam olmalı mı?

• Reklam şart silahlar çok pahalı nerden ne gelirse kardır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ciddiyete aykırı reklam almak orduya yakışmaz
    100% (4)100% (6)100% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bir konuda araştırma yaparken farlkı konuda bulgulara ulaştık.lat menat uzza gibi ilahlara tapınanlar deyeceklerinin kanuni müeyyidesinden kaçmak için örtülü olarak diyor.ne dediğini herkes anlıyor ancak bir tek anlamayan var yargı müessesesi.o kişininde tutunduğu dal bu.

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• yakinda o da olur :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• b şıkkı

0|0
    0|0
  • yok yok askerlerin üzerlerine yapıştırsınlar:Dşaka bi yana b dedim..

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

0|0
    0|0
  • İyimisin¿ savaşırken her 10 dk da bir reklam arasına girsinler o zaman =)

0|0
    0|0
  • reklamveren reklamlarının görülmesini ister ancak orduda kamuflaj yani görünmemek esastır. ha derseniz kışlalara alınsın mı, halk genel olarak orduyu sever, ama ordu reklam alırsa orduya saygı duymaz. o yüzden ordular bence reklam almasın.

0|0
    0|0
  • hangi ülke yapıyor bunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Olur mu öyle şey ya ?

Kapitalizminde bokunu çıkardınız :€

0|0
    0|0
  • mantıklı. füzelerin üstünde düşünsene algida yazıyor. bence ordu alsa bile şirketler vermez silahların üstüne reklam.

0|0
    0|1
  • Ordunun sponsoru bim olsun.

0|0
    0|0
  • uygulanabilirliği mümkün değil.

0|0
    0|0
  • oldu*rayban sponsorluğunda savaşa çıksınlar göğsüne reklam alsınlar bursa iskender porsiyon fiyatı

0|0
    0|0
  • ıstemem ben.

0|0
    0|0
  • orduyu kim nerde görüyor hacı, kim orduya reklam verir

0|0
    0|0
    • hayatında hiç asker tank savaş uçağı görmedin mi?canlı görmediysen film de mi izlemedin

• reklam verecek çok akıllı girişimciler varsa versinler, kaybedeceğimiz bişey yok ama bu akıllı girişimcileri nerde bulacağız

• amerikan ordusu reklam aldığı an takiçileri de başlar.paraya sıkışıyor ister istemez alacak.hp compuyer tankların üzerine logosunu koyduğunda satışları 10 misli olur.

• almamalı bence

0|0
    0|0
  • hahahahh güncelleme süper sende anlamışsın hukuk fakiltelerinde kanundan cok kanunun boşlugunun ögretildigini :)))))

0|0
    0|0
  • saçmalama savaş uçağı vs onlarda reklamın ne işi var! reklamcıyım ve böyle bişey olmaz işin ciddiyetini konstrasyonunu bozar!

0|0
    0|0
  • Albayların apoletlerinde "ÜLKER" yazmasını istemem şahsen.

0|0
    0|0
    • her reklamı alacaklar diye bir şart yok.ülker reklamını erat alır albaylar ferrari porshe gibi havalı bir markanın reklamını alır.demokraside çözüm var bu problemlerin

• birleşik dünya orduları karma futbol takımı olsa barcelona yine kazanır.kıyaslama mantıksız.pakistan ordusundan bir balistik füze müfrezesi de barcelona yı ispanya ile birlikte öbür dünyaya transfer eder.

• Ben, A şıkkında da yazdığınız üzere olaya maddi açıdan baktım. Futbol ya da teknolojik olarak bakmadım.

"Reklam şart silahlar çok pahalı nerden ne gelirse kardır"

Yükleniyor...