Zengin ve güzel kız fakir ama onurlu bir erkekle çıkabilir mi? Davul dengi dengine midir?

Merhaba arkadaşlar yine bir soru daha hazırladım. Sizce zengin ve güzel kız gariban bir erkekle çıkabilir mi? Yani türk filmlerindeki basit senaryo işlemeye devam ediyor mu? Yorumları görelim lütfen.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• o filmler eskide kaldı şöyle düşün zengin olan eğitimli görmüş geçirmiş belli bir seviyeye gelmiştir belli bir camianin içindedir senin fakir diye bahsettiğin taraf ise standart azıcık aşım kayygısız başım şeklinde büyümüştür birbirilerinden hoşlanabilirler ama mutlu bir beraberik masal kadar hayaldir çünkü birbirlerinden çevre olarak uzaktırlar aileler açısından sorun çıkar kültür farklılıkları çıkar yani evlenseler bile sürdürmesi zor olur.

en basitinden şöyle söyleyim sana zengin kız belli bir zümrenin içindedir belli seviyeye gelmiştir fakir çocuk o kızın beklentilerini ne kadar karşılar ? aşk sevgi bir yere kadar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kız ve erkek şartlar eşit olmadıkça mutluluk tam olamaz...

Ayrıca aşk ve sevgı uyuşmayan bunylerde ve beyınlerde ters tepkı yapar çatışmalar dahada buyuk olur..

O fılmlerın hepsı senaryo uyduruk bir nevi..

1|0
    0|0
  • bnce çiftlerin statüleri eşit olmalı..arada çk büyük bi aşk varsa olur ama bi erkeğin bu durumu sindirebilmesi bana kalırsa zordur

0|0
    0|0
  • Kültür şoku yaşamak istemiyorsa insan tabikini dengini bulması gerekir.

0|0
    0|0
  • valla ben olmazdım nedenı kultur farkı vs.bıde hep kafamı su kurcalardı param ıçınmı bırlıkte dıye.kafama soru ısaretı dustumu zaten bıttı

0|0
    0|0
  • bize türk filmlerinde bu asilanmadimi zaten? eger gercek hayata gecirememislerse bu zengin kizlarin sucu degil senaristlerin sucudur!

0|0
    0|0
  • evet çıkabilir. Para herşey değil. Sevgi ile aynı kefeye konamaz. Ama insanların zihniyetleri önemli.

0|0
    0|0
  • malesef öyle yoksa bir taraf ezilir,emin ol az farkta bile sorun çıkıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek zengin olunca bişey olmuyorda kız tarafı zengin oluncamı sorun çıkıyor? eğer kız harbi delikanlı bir kızsa erkekle gerçekten bir yuva kurmak istiyorsa ona bir iş kurar kalkınmasını sağlar,erkek gerçekten seviyorsa çalışarak aradaki farkı kapatır bence..

0|0
    0|0
    • iyi güzel hoş da varmı böyle sevgi

• Yıkın bu tabuları arkadaşım :)

• Hayal dunyasında evet:))

Aşk ve sevgının etkısıyle uyuşmamalar o kadar buyur kı arada saygı da kalmaz.

Her ıkı tarafta eşit olmadıkça gerçek mutluluk hayaldır.

• benim oldu. benden çok zengin bir kızla. benim için zor bir durumdu. açıkça bu rahatsızlığımıda söyledim. çok iyi bir kızdı. bunu sorun etmememi onun için paranın önemli olmadığını gerekirse herşeyi arkadasında bırakıp bana geleceğini söylemişti. sonra ayrıldık tabii hepsi yalan oldu ama bu zenginlik olayından değil

0|0
    0|0
  • erkek kendini yanında biraz ezik hissede bilir ve üzüle bilir o yüzden pek mümkün olucağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Durumu benden çok çok iyi olan bir bayanla birlikte olmazdım.

0|0
    0|0
  • Başkalarının koyduğu statüye göre yaşayacaklarına kendi dünyalarını yaratıp mutlu olabilirler.

0|0
    0|0
  • ise yaramaz, adam gurur yapar sonunda delirir

0|0
    0|0
  • benden cok daha zengin bir kizla asla evlenmem

0|0
    0|0
  • eski türk filmlerinde kaldı onlar... =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...