Tiyatrocuyum ama çevremdeki bazi insanlar bunu hos görmuyorlar. sizce tiyatroculuk kötü sey mi?

ayni zamanda okuyorum ve çalisiyorum. neredeyse hiç bos gunum yok diyebiliriz. bu annemin ve babamin hosuna gitmiyor. sizce tiyatroyu birakmaya deger mi?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• istediğin şeyi yap seni eleştirenler sürekli bulunacaktır.
    sahne tozu bu yutarsan bırakamazsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bunlar omrunde bır tek kıtap alıp okumamış gazetede ise kose yazısına bakmayıp spor ve magazın sayfasına bakanlar degılmı? bence bu soruya verecegın cevap yaptıgının dogrumu yanlışmı oldugunu acıklayacaktır

0|0
    0|0
  • ortamda entel dantel gibi görünmek için kendini farklı göstermeye çalışan çakma tipler varsa bırak. ya da başka bir yere git. ben sırf kendisi gibi olmayan kendisi gibi davranmayan insan müsfetteleri yüzünden soğumuştum. orjinal insanlar yetişmiyor artık tiyatrolarda:( genelde yavşaklar yetişiyor:((

0|0
    0|0
  • bence hayallerinin pesinden git onlarda bunu anlayacaktir

0|0
    0|0
  • Değmez en azindan sanat yapiyorsun uc bes cikar ugruna gerçek hayatta tiyatro yapanlar kendilerine baksin

0|0
    0|0
  • Maalesef türk toplumu tiyatroculuk oyunculuk vb. gibi meslek gruplarına çok olumlu bakmıyolar, bu birazcıkda eğitim ve bilgilendirmeyle alakalı

0|0
    0|0
    • gerçektende öyle. hele ki çevremdeki insanlar...

• Kıskanıyolardır seni tahminimce çekememezlik falan böyle arkadaşlarında varsa uzaklaştır işine konsantre ol ;)

• Ayrıca para kazandıkçı hiç kimse kötü iş ya da iyi iş demez ;)

• Bence degmez ama cok yorulmamanida istiyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • senin ne istediğin önemli başkasının ne dediği ne düşündüğü değil. anne baba hariç tabi ama bunu onlara kabul ettirecek olan sensin

0|0
    0|0
  • Bir şey sorcam sana ya , ünisine nasl giriliyor? Bana mesaj atarmsn

0|0
    0|0
  • Keşke tiyatrocu olsam hep küçüklüğümden beri sevdiğim bir sanattır.

0|0
    0|0
  • Bence harika bişey knk senin yerinde olmak isterdim. Gerek yaşadığım yer, gerek sistem dolayısıyla yeteneğimi değerlendiremedim.
    Vazgeçme süper bişey bence eğer ilerde ünlü olmak için yapmıyosan :)

0|0
    0|0
    • yine mi sen? bu sitede ki her sorunun altinda seni goruyorum :D ilerde unlu olmk için yapmiyorum, sende hala yapabilirsin biliyosun dimi? :)

• Kanka iyi bisey bu herkesin derdine derman oluyosun :D

• Derman oluyosam ne mutlu bana knk güzin abiniz iş başında

• sen kendi tiradına yoğunlaş. gerisini salla gitsin. dalağın sağlam olsun yeter

0|0
    0|0
  • Seviyorsan bırakma derim ben

0|0
    0|0
  • değmez o sahned aldığın alkış sesini çok ozlersin ve onun verdiği keyfi hiçbiey vermiyo kardeşim :)

0|0
    0|0
    • dimi yaaaa :)))

• evet tiyatrodaki insanlar gdilen şehirler sana yaklaşımları insanın kendisini değerli hisstrmesni bile sağlyo havası bile var brakma ben cok pişmanım :))

• Birakma sakin.. hatta bana da ayarlayamaz misin?

0|0
    0|0
    • Ayarlarim, gel o zaman Belçikaya :D

• Ben memurum ya. Postacilik hicte fena degil. Dusunmen yeter. Eyvallah. Hadi ben kactim :D :D

• Hhahaaszejfhbwf :D

Kızlar Ne Diyor 1

• bende tiyatrocuyum. hayır değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...