Hayatımda ilk defa bir kitap satın alıp okuyacağım. Çok iyilerden kitap önerin?

Türü aksiyon polisiye gerilim macera falan derdim de film mi daha önce hiç okumadığım için bu türleri kitaplarda nasıl anlatıyorlar bilmiyorum. o yüzden en beğendiğinizi önerebilirsiniz tür farketmez.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Nana diyorum ağır bir kitaptır herkes kaldıramaz ama okuduğuna değecektir :)

0|1
    0|0
    • Nana- Emile zola (yazarı yazmayı unutmuşum sonra karşına bez bebek nana çıkmasın) :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Cerrah kitabini oku tam senlik. Gerilim korku
    Incir Kuşları Bosna Soykırımını anlatiyor agzin acik okursun

0|1
    0|0
  • John Green ayni yildizin altinda

0|1
    0|0
  • Buz ve Ateşin Şarkısı serisi. Ancak çok karakter olmasi rahatsız edebilir.

0|1
    0|0
  • tess gerritsen muhtesemdir..

0|0
    0|0
  • yazarın kendi hayatını anlatan bir kitap yetim birisi ve çok duygusal bir kitap Angelanın külleri..

polisiye tarzı bir şey istiyorsan Gözlerini sımsıkı kapat, aklından bir sayı tut, olasılıksız bunlar aksiyon tarzı

0|0
    0|0
  • şeker portakalı ^_^ Çok severek okumuştum. Bir kaç kere okudum. Her seferinde heyecanlandım ve duygulandım..

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı nı oku, ilk kitabın olacaksa rahat olursun, öyküsü de çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Marifetname diyecem ama hayatında bir daha kitap görmek istemezsin :) Tesla desem oda ağır gelebilir... Sen polisiye romanla başla diyorum

0|1
    0|0
  • Klasik yazarlardn bsla acilirsn yawaa yawas dostum

0|1
    0|0
  • Aklından bir sayı tut yazar:John Werdon tavsiye ederim kitabın kalınlığı seni yanıltmasın

0|1
    0|0
  • lotr ya da song of ice and fire güzel serilerdir.

0|1
    0|0
  • Klasiklere hiç girme. Gereksiz gereksiz sözcüklerle kafa karıştırmaya çalışıyorlar. dili sade olsun, polisiye olsun istersen Kanlı Kumpas - Steve Hamilton ha illa ki edebi olsun istersen de Unutulmuş Düşler - Stefan Zweig

0|1
    0|0
Yükleniyor...