Sizce en yaşanılabilir ülke neresi?

evet arkadaşlar herkes gezip dolaşıp gördüğü ülkeleri anlatsın. açıkçası benim için gelecek planım da bu ülke yok.. bir an önce türkiyeden gitmek istiyorum.. ilk tercihim asya ülkeleri.. yaşadığınız ülkenin insanı ekonomisi doğası nasıldır? bu ülke de artık her şeye zam gelmeye başladı.. mesela kazakistan da her şey bedava + 3 çocuk yapana bedava ev araba ulaşım da her şey bedava oluyor.. bu ve buna benzer vaadler veren hayat standardı yüksek ülkeler nereler var?

Güncellemeler:
Avrupa ulkelerinden pek hazzetmiyorum daha cok uzak dogu ve asya ulkeleri ama iste oradaki insanlar ve kulturel farkliliklar dusunduruyor beni. Kanada abd yeni zelanda malezya japonya guney kore kazakistan mogolistan. belki cin de olabilir bu vb ulkeler.. yerlesmeden once bir gidip kesif yapacagim. Su an zorlamiyorum ortalama bir 10 seneye buradan giderim.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• İtalya nasıl güzel ya hem çok rahat bir bayan açısından buradaki gbi az bir dar giysem kaşar yaftası yemiyorsun gece dışarı çıktığında taciz vs uğrama ihtimali yok Allah kimsenin başına vermesin kısaca pis insanlar yok türkiyemi kötü yapan bu pis insanlar yoksa cennet gbi türkiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla ülke bilmiyorum. Bunun için bence bildiklerimin arasında en güzel Fransa. Ben Ingiltere'de yaşıyorum ama hep Fransa'yı görmek istemişimdir.

0|0
    0|0
  • ben viyanada yasiyorum. zaten yasam standardi en yüksek ülkeler arasinda hatta 2 yil önce birinci siradaydi

0|0
    0|0
  • Türkiye:)

0|0
    0|0
  • Ne kadar yaşanılabilir bilmiyorum ekonomik kriz falan var ama yinede İspanya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• New Zelland

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de Türkiye değil

0|0
    0|0
  • soğuk sorun olmazsa norveç. doğası müthiş

0|0
    0|0