Günaydın arkadaşlar. Bu kez kendim için soruyorum...Kasım ayında iki hafta süre ile Ankaradayım

Kasım ayında iki hafta süre ile Ankaradayım; mevsim şartlarını da göz önüne alarak, bana gezilecek, vakit geçirilecek yerleri ve yapılablecek aktiviteleri söyler misiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sıcak olmaz o zamanlar ankara ama ankaranın hava durumu da hiç belli olmaz kalın bişeyler getir yanında ince de getir kat kat giyinir olmadı soyunursun:)) bu ifade bi öğretmenimden alıntıdır sınıftaki afrikalılılara ankaraya göre daha sıcak illerden gelen öğrencilere yaptığı açıklamadır:))

çok gezilcek bi yer yok dışardan gelenler genelde anıtkabire falan gider tarihi yerler falan roma hamamı var üçbeş müze var gençlik parkı var alışveriş merkezleri falan var nere gidersen git heryere kızılaydan rahatlıkla ulaşabilirsin:)

metro ve ankaray var ikisi de metro aslında ama gittikleri yerler farklı onları gelince tam öğrenirsin ddğm gbi gitcğn heryere kızılaydan rahatlıkla ulaşabilrsn:)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. hatta çok teşekkür ederim, üşenmeden bu kadar detaylı yazdığın için:)

• rica ederim:)

günaydın bu arada:)sn demişsn de şimdi farkettm:)

• günaydın tekrar:))

Erkekler Ne Diyor 1

• Pavyonları meşhur maltepede :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...