Arkadaşlar yeni bir koleksiyon yapmak istiyorum. Ama ne yapacağıma da karar veremiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Para ve pul koleksiyonu yapmak istemiyorum çünkü çok maliyetli olacağını düşünüyorum. Aklınızda değişik öneriler varsa, yardımcı olur musunuz?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• ya saçma gelebilir ama sakız kağıdı yap yıllar geçtikçe ne kadar değiştiğini anlarsın. Ne biliyim bunun gibi şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hem pul hemde para koleksıyonum var, siz kralıcenın koleksıyonuyla kapışmak ıstıyorsanız evet buna koskoca bir servet lazım, ancak amatorce olacaksa merakınız gayet ekonomık hatta neredeyse hıc para harcamadan koleksıyon yapabılırsınız, ılk gun zarfları ıle baslayıp 15 20 sene sonra baktıkca haz alabılecegınız buyuk bır koleksıyonunuz olabılır mesela, bu 3 -5 günde yapabılecegınız bır sey değil netıcede.. emek ve zaman sozkonusu..

0|0
    0|0
  • Şahsen ben böcek koleksiyonu yapıyorum ancak kendi yakaladıklarımı.

0|0
    0|0
  • sevdigin ne varsa onla ilgili yap derim
    mesela ben gittigim ulkelerden magnet aliyorum ve anı olarak mesela bumerang doktor maskesi matruska falan aldim
    onun yaninda assassin creed koleksiyonu yapmaya calisiyorum.

0|0
    0|0
    • Kanka bumerang ı attın mı hiç ya

• Yok atmadim da üstünde talimatlari yaziyor
      Korktum atmadım kırılır falan
      bir marangoza verip aynisindan yaptirirsam atarim ;)

• Benim eski roman koleksiyonum var.
    Bicak koleksiyonum.
    Eskiden yazlari marmarise gider circir bocegi kabugu toplardim.
    Aklina ne geliyorsa yap illa masrafa girmene gerek yok. Sakiz koleksiyonu yapan arkadasim var.

0|0
    0|0
  • futbol klüplerinin atkılarını topluyodum ben. 45 tane falan atkım vardı. sonra bırakmıştım. sporla aran iyiyse deneyebilirsin..

0|0
    0|0
  • Eski kaset koleksiyonu yap

0|0
    0|0
  • Yavsayan erkeklerin telefon numaralarinin koleksiyonunu yap kizlar için cok zor olmasa gerek :)

0|1
    0|0
  • Kupa bardak koleksiyonu yap :))

0|0
    0|0
  • Ben gitar çalıyorum pena koleksiyonu yapmayı düşünüyorum maliyetide düşük ayrıca.

0|0
    0|0
  • Cakmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben poşet koleksiyonu yapiyorum ama naylon olanlardan degil cok tatli posetlerim var simdi bir suruu

1|0
    0|0
  • sinek koleksiyonu yap bu mevsimde kolay olur

0|0
    0|0
  • Sevgili koleksiyonu bedava valla bak :D

0|0
    0|0
  • Ben eskiden peçete ve davetiye koleksiyonu yapıyordum. Ama çok basit şeyler bunlarda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...