Gitarla çalınabilecek türkçe şarkılar?

Gitar akorları olan bir siteyi açtım ve binlerce şarkı var, elimde gitar var ve hiç birini çalmak gelmiyor içimden. Eğer içimden gelmiyorsa, başkalarının içinden geçen şarkıları çalayım dedim. . Elinizde bir gitarınız olsaydı ya da varsa, hangi şarkıyı söylerdiniz ya da söylüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bir ara kaydedip buraya koyucam şarkıları. Sevdiğiniz şarkılardan soğumazsınız umarım :)
Bugün elimden geldiği kadar şarkı eklemeye çalıştım. Açıkcası kolay olacak sandım ama kayıt almak kolay iş değilmiş. Fırsat buldukça istediğiniz şarkılardan kaydedip koymaya devam edeceğim.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Akustik varsa mor ve ötesi ve teomanı gözden geçir. Hatta şarkı ismi istersen renkli rüyalar oteli, mvö den de büyük düşleri çal

0|1
    0|0
    • Bakıyorum hemen.

• Yükselemiyorum sıkıntı büyük kardeşim :D en iyi seçilen cevaplarım da var, güzel bikaç sorum var, cevaplar zaten aldı gidiyo başını ama xper 1. Ayrıyetten bu site için teşekkür ederim ilk linki sana atıcam :D

• xper puanları bir gün sonra yansıyor sanırım. Attığında merakla bekliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Sezen Aksu Yazık

0|1
    0|0
    • Şarkıyı söyledim, teşekkürler. Söylerken biraz zorlandım tarzım olmadığı için ama tarz belirtmediğim için hiç şikayet etmeden söyledim :)

• Ne kadar gitar meraklısı varmış ya :) Ama güzel bişey:)

0|1
    0|0
  • Mustafa sandal isyankar

0|1
    0|0
    • Klibinden baktımda şimsi, içindeki rap kısımları söyleyemeyeceğim galiba, denedim ilginç oldu teşekkürler.

• olduğu kadar napalım :)

• devlerin aski... off ne guzel olur gitarla

0|1
    0|0
  • Fırtına-gökhan türkmen

0|1
    0|0
  • akdeniz akşamları :d

0|1
    0|0
    • o şarkıyı sahilden başka yerde çalmaya utanıyorum, neden bilmiyorum. Çok fazla söylendiği için galiba ama haftasonu sahile gider çalar gelirim :)

• Sonuçta benim seçimim değildi eleştirmeye hakkım olmadığınına karar verdim, akdeniz akşamlarınıda söyledim, teşekkürler.

• Keyifle dinlersiniz umarım
      http://vocaroo.com/i/s1cRXzXEYzdK

• Bütün akorlara basabiliyormusun?
    Onur koç ve günce seni seviyorum dinle hoşuna gider

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haramiler duvarları maviye boyadım
    gripin istanbula düşmanım
    emre aydın son defa
    zombie cranberries :))
    teoman rüzgar gülü