Niçin kitap okursunuz?

Bir çok kitap türü var. Her biri kendi müşterisine hitap eder. Peki siz nasıl bir müşterisiniz?

• Öğrenciyim, mecburum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Haz almak için /zevk
    58% (7)38% (3)50% (10)Oy Ver
  • Merak
    8% (1)12% (1)10% (2)Oy Ver
  • Kendimi geliştirmek için
    34% (4)50% (4)40% (8)Oy Ver
  • Bu tür insanî reflekslerim yoktur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• merak ediyorum,güzel vakit geçiriyorum,sinemanın benim için farklı versiyonu,hayal dünyamı canlandırıyor ve güzel konuşmamda en büyük etken tabiki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aşk kitaplarını sevmem

onun dışında dergi kitap ne buldum okurum kitapçıya girince kendimi kaybediyorum hele ki sahaf bulursam değmen keyfime

farklı hayatları deneyimleri görmek

gitmediğim yerlere gitmek tanışmadığım insanlarla tanışmak

konuşma ve yazmama farklı bir kaç kelime de olsa katabilmek

bilgilenmek

merak

fikir sahibi olabilmek

0|1
    0|0
  • konusmada sorun cekmek istemiyorum bu yüzden kitap okurum.daha dikkatli güzel bi sekilde konusmak için + imla hatası yapmamak için.misal ciddi anlamda yazı titizliliğim vardır.kağıt üzerinde tabii..

0|1
    0|0
  • Kendimi geliştirmek için

0|0
    0|0
  • aslında hem kendimi geliştirmek için hemde zevk için okurum

0|0
    0|0
  • gerçek hayattan kurtulmak için

0|0
    0|0
  • Zevk için.

0|0
    0|0
  • kendimi geliştirmek için..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitap okuyan biri değilim ama okuduğumda bir şeyler öğrenmek için okurum,misal atıyorum 100 sayfa okursun 100 sayfanın 1 inde güzel bi espiri vardır,ders verici güzel bi öykü vardır,güzel bi şaka vardır,arkadaşa oynanan güzel bi oyun vardır ama muhakkak bir şey vardır ben bunları ararım okuduğum kitaplarda.

0|0
    0|0
  • Zevk ve kendimi geliştirmek için diyebilirim. en son (dün) aldığım kitap, "Atatürk ile Allah arasında" 1000 sayfadan fazla bakalım ne zaman bitecek:)

0|0
    0|0
  • bilgilenmeyi seviyorum...çeşidim yok...aşk duygusallık kitapları hariç her dala girebilirim.

1|0
    0|0
  • d şıkkı

0|0
    0|0
  • Türk insanına ''Niçin kitap okumuyorsunuz'' diye sorulması daha mantıklı olur

0|0
    0|0
  • okuyan insandan zarar gelmez. ben çok seviyorum okuyan insanları. saygı duyarım bu tiplere:))

0|0
    0|0
  • haz almak ve kendimi geliştirme diyelim şıklardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...