Türk jetini suriye düşürmüş

Ne olacak sizce ?

Bence mavi marmarada ne olduysa o olacak gitti milyon dolarlık uçağımız.

İnş pilotlar yaşıyodur bari.

Güncellemeler:
eski haberleri okuyup yamayın şuraya 00.11 de başbakablık açıkladı suriye düşürdü diye. ada ı yalancı çıkarır bu kıxlar ha!

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• aaaaaaaaaaaaaa haberlerı dınlemedım ya nolmus anlatsanıza :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ama bu sadece bi iddia suriye karasularında düştüğü için öyle demişler kesinliği yok da başbakanın bu durumdaki yorumu bile sinir bozucu pilotlarımızın suriyenin elinde olduğuna inanmam demiş inanmaklamı oluyo arkadaş bu işler? git bi araştır bak et edeyim böyle diplomasinin içine iş israille anlaşmaya gelince kaplan kesiliyo mübarek

0|0
    0|0
  • hıaa o zaman kısaca 3. dünya savaşını çıkarmaya çalışıyolar diye özet geçeyim önce arap baharı sonra azerbaycan-ermenistan savaşı sonrada bu giderek yaklaşıyoruz sankim

0|0
    0|0
  • Suriye'yle savaşalım diye oynanan oyunlar bunlar.Hiçbiri inandırıcı gelmiyor.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum.İran,Rusya ve Çin Suriye'ye savaş açmak için hazırlanıyormuş.Haberlerde izlemiştim ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bu haberi görünce onların bir oyunu olabileceğim geldi aklıma.

• İran , rusya ve çin suriye'ye savaşmı aççakmış ? Yalnış olmasın, bu üçlü suriyenin arkasındadır hep ?

• oyuna gelmeyin her duyduğunuza inanıyorsunuz ne meraklısınız savaş çıkmasına kardeşi kardeşe düşman etmek için uygulanan stratejiler bunlar

0|0
    0|0
  • Pilotlar yaşıyor ve jetimizi suriyenin düşürdüğü kesin değilmiş haberlere göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tutuklanmış olabilirler çok gizli pazarlıklar sürüyor olabilir milyar dolarlık örtülü ödenek transferi ile duruma bir kılıf yaratılıyor olabilir.1959 senesinde lübnanda iç savaş varken, adnan menderes'in emri ile türk savaş uçakları hıristiyanlara hava köprüsü kurup silah ve muhimmat hamaliyesi yapıyordu.ancak savaşı müslümanlar kazandı.lübnan havaalanı uçaklar havada iken müslimanların eline geçtiğnden, habersi pilot ve personel hıristiyanlara getirdikleri yardım silah ve cephanesi ile iniş yaptığı an tutuklandı.ancak hiçbir medyada akibetleri yer almadı.taki 8 ay sonra türkiyede alparslan türkei darbe yapınca serbest bırakıldılar.pilot halen sağ ve tv de canlı yayında olayı doğruladı.soner yalçın ın bay pipo kitabında da teyidi var.

0|0
    0|0
  • Uçağın Suriye tarafından düşürüldüğü kesin bilgi.Adım adım savaşa sürüklüyolar bizi.Sağolsun hükümet ABD nin maşası olmaya devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Bizim uçağımızın suriyede ne işi var. Zaten adamlar sinirli bize karşı. Adamların ülkesine karışıyoruz. Nato ve abd 'nin istekleri için neden kan dökelim.

0|0
    0|0
  • sülüs kağıdını beklemeye başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...