Kitap okuma yerleri?

İstanbul da en huzurlu nerelerde kitap okunabilir. Okumayı sevdiğiniz bir yer var mı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ataköy, 'Eski Dostlar Parkı'. Zeki Bey'in C Blok'u çektiği apartmanı da cephenize alırsınız. Gerçi sürücü adayları ketfinizi kaçırabilir.

Olmadı, Yıldız iyidir. Hatta en iyisidir.

Benim favori mekanımsa, Bakırköy'deki şu heykelli ve ünü sınırları aşan hastanenin psikiyatri bölümü ile lepra klinikleri arasında uzanan kısım idi :) Bir ara mesken bellemiştim, hey gidi. Yakınsanız tavsiye ederim. Prangasından kurtulan bir deli tarafından taciz edilmedikçe -ki o da 400'de 1 ihtimal- ilişeniniz olmaz.
    ...

Sana dün tepeden baktım aziz İstanbul. Bir plazanın tepesinden... Burnum cama değdi, çok kilo almışsın. Çok değişmisşin. TOKİ'nin ve konsorsiyumların sermayesi olmuşsun, ey dünyanın koca kahpesi!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En çok evimdeki koltuğun köşesine sinip okumayı severim. Ya da tekli koltukta pencere kenarında. Daha huzurlu bir yer düşünemem

0|0
    0|0
  • Kutuphane

0|0
    0|0
  • Ben evimde okuyorum ama Semsipasa Kutuphanesi tam denizin yaninda olduğu için en iyi yerdir bence

0|0
    0|0
  • Gezi parkı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Florya atatürk orman çiftligi sıcak yaz günlerinde agacın altında esen rüzgarla beraber kitap okumak enfes oluyor

1|0
    0|0
  • Anadolu Feneri

0|0
    0|0
  • Kütüphane :) hahahahahah

0|0
    0|0
Yükleniyor...