Bilim ve genel kültür dergileri önerisi verebilir misiniz?

Nat Geo, bilim teknik ve popular science okuyorum. Bazen Atlas alırım. Tarihi dergiler pek ilgimi çekmiyor. Daha başka neler olabilir arkadaşlar , okuyup, öğrenmek , bilgi sahibi olmak istiyorum sizin takip edip beğendiğiniz, genel kültür içerikli dergiler nelerdir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belli başlıları okuyorsun zaten. Bunun yanı sıra bilimsel makale tadında hazırlanmış bilim kitaplarını alıp okuyabilirsin. Önerim Ceviz Kabuğundaki Evren.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın zaten bu ara o tarz bir kitap almayı düşünüyordum, tam üstüne bastin o zaman ona bakacağım teşekkürler :)

• Rica ederim. :)) bir ara "Hayatta Kalma Rehberi" adli kitabi da incelemek isteyebilirsin. ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Lalegül dergisi

0|0
    0|0
  • İlgi alanlarını söyle sana öneriyim.

0|0
    0|0
    • bilgi edinmek için her tür seyi okuyabilirim ama daha cok uzay, fizik, teknolojik gelişmeler ve doğa konuları ilgimi çeker

• Sadece dergi okumakla olmaz ama... Bilimsel makaleleri, yayınları ve belgeselleri de takip etmeli ve izlemelisin. Tabii bunlar dışında kitap okumalısın başka olmaz. :)

0|0
    0|0
    • Evet kitaplar da alacağım zaten kendimi geliştirmek istiyorum, üniversite boş geçmesin :)

• Kesinlikle... :) Popüler bilim kitaplarından başlayabilirsiniz. :)

• Davinci learning, history channel, Discovery ve Natolional geograhic izle derim bunlarin belgeselleri super arsivlerini facebooktan bile izleyebilirsin okumaktan gormek daha faydali oluyor benim icin

0|0
    0|0
    • Bu kanalları takip ediyorum zaten :) haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Her gün istediğin tonlarda bir dergi yazabilirim sadece senin için :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...