Arkadaşlar İstanbul'da maneviyat yönünden özel, gidebileceğim yerler var mı?

Cami, türbe gibi yerleri kastediyorum. Ya da tarihi müzeler gibi. Ziyaret amaçlı gideceğim tabi ki, biat etmek değil Allah korusun. Bildiğiniz ihtişamlı güzel yerler var mı bu konu dahilinde?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• atan Fatih in türbesine git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Pargalı İbrahim Paşa'nın mezarını bul ve ziyaret et , nasıl katletmişiz tarihi gör..
    Sümbül ağa camii ni bul
    Şehzade Mustafa'yı boğan zal mahmut paşa camii ni bul
    Rüstem paşa camii ve külliyesini bul

0|0
    0|0
  • Fatih semtine uğrayın derim mutlaka, Fatih camii sultan selim camii ismailağa camii maneviyat akıyor elhamdulillah

1|0
    0|0
  • Üsküdar aziz mahmud Hüdai turbesinde bir dua ettim. Kısa zamanda evlenmek nasib olmuştu. İşin sırrı inanmakta. Inanarak dua etmek gerekir. Çok mübarek bir turbedir. Omrunuzde bir kere olsun gitmeniz lazım. Çok şeylerin değişimini farkedersiniz.

0|0
    0|0
  • sultanahmet, ayasofya, ortaköy camii, dolmabahçe, çemberlitaş , galata kulesi, eyüb sultan, arkadaşların dediği gibi Fatih semti tarafları daha ne olsun

0|0
    0|0
  • camlıca tepesı. akp ıktıdara geldıgınden beri orası istanbulun dini kalbi oldu

0|0
    0|0
  • Aziz Mahmud Hüdai türbesi var ziyaretçileri için olan duasını da netten görebilirsin.

0|0
    0|0
  • eminönü fatih dolaş çoğu orada

0|0
    0|0
  • Eyüp sultan

0|0
    0|0
  • nihal atsızın mezarına git derman olur sana

0|0
    0|0
  • Eyüp Sultan iyi fena değil eyupte yaşadığım halde pek gitmem ama

0|0
    0|0
  • Olmaz mı dolu...

0|0
    0|0
  • Eyub sultan :) ceddiimizin çoğu orda kardeşim gitsene hepsine

0|0
    0|0
    • Gittim. Aslında bilindik yerlerin hepsine gittim. Belki kıyıda köşede kalmış , bilmediğim yerler vardır diye sordum :) Bazen duymadığım yerler duyuyorum çünkü.

• Hay maşallah :) bravo aziz mahmud hudayi var

• 1 Bogazin 4 bekcisi internete yaz cikar
    2 eyup sultan ( tadilat var)
    3 suleymaniye fatih sehzadebasi sultan ahmet camiileri yakin birbirine
    4 bezmi alem camii dolma bahcenin oradaki
    5 ortakoy camii (mecidiye camii) yakinda acildi

0|0
    0|0
    • Ortaköy camiinin ne maneviyatı var lan? Gittik bir kilise üslubu

• l*n kelimesi kardeşçe söylendi. Galata kulesini uyarmaya bile lüzum yok:) komik... Ortaköy Camii'nden Itibaren Türkler son 150 yıldır camii yapamıyorlar.

• Boyle diyorsan sorun yok ama :)
      B mecidiye camii ve bezmi alem her nekadar ermeni mimarlar yapsada barok tarzinin verdigi aydilik ic acicilik zerafet guzel ben bu iki camiyi seviyorum ondan yazdim. Turkler hala cami yapamiyor :(( bu tarz degismeli camilerimiz gunduz bile karanlik renkli kucucuk camlar karanlik esas kilise havasi veriyor camiye insanin uykusunu getiriyor girince aydinlik insana huzur vermeli ferahlik vermeli hamidiye camii cok guzel mesela şu an tadilatta ama cok guzel olacak bitince iyi geceler yanlis anlasilma olduysa kusura bakmayin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...