Yabancı diziler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Herkes bir yabancı diziye sarmış durumda. Ki bende yabancı dizi çılgınlığının bir parçasıyım. d Yabancı diziler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin izlediğiniz yabancı diziler var mı? Benim: Supernatural.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Klişe ve tıpa tıp aynı senaryoların olduğu türk dizileri yerine hayal dünyası ya da düşünce dünyasına uygun yabancı diziler daha mantıklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiçbiri ilgimi çekmiyor. Ya doğaüstü vampir ısırmaları ya cici oğlan-cici kız aşk meşkleri ya patron hanımağa hayatları falan... Bir de her seferde dünyayı kurtaran ajanlar majanlar... Sıkıcı yani. Yerli diziler aşağılanıyor ama taklidi oldukları yabancı diziler daha beter bence

Bir tek Into the West'i izlemiştim, hem 6 bölümdü, aylarca izlemezdik, hem de insancıl bir şeydi

0|0
    0|0
  • Turk filmi Türk tv dizisi yaklasik 15 yildir izlemiyorum. Ama destek olmak lazim diye de düşünüyorum. Lakin aklima birden skindirik senaryolar sahne efekt ışık sacmalik lar gel8nce yine vazgeciyorum.

0|0
    0|0
  • G. O. T, spn, twd, teen wolf, the vampire diaries, arrow, HIMYM, the originals, true blood ve chuck şuam bunları takip ediyorum chuck ve HIMYM final yaptı.

0|0
    0|0
  • HIMYM , American Horror Story , Shameless :D şu ana kadar izlediklerim bunlar

0|0
    0|0
    • Shameless i geçen hafta bitirdim. Şimdi 2015 i nasıl bekliycem hiç bilmiyorum :Dd

• shamelesi 3. sezona başlarken yarıda bıraktım hımym izlemek için sonra hımym ı bitirdim tekrar başladım 3. sezondan şimdi :D 4. sezon 10. bölümdeyim sonra 2 bölüm :D daha sonrada artık ocak ayında yeni sezonu beklicem :D

• bu aralar sherlock holmes izliorum ama bıraz abartı gıbı geldı

0|0
    0|0
  • Çoğunu izledim en son Vikings dizisini izledim süperdi bence :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsi birbirinden güzel. Bende fena supernatural hastasıyım. Baştan sona 2. kez bitirdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...