Dünya devi böyle bir şey yapabilir mi sizce?

Dolanırken gördüm paylaşayım dedim. Ne düşünüyorsunuz? Böyle haberler çok çıkıyor doğru mu sizce? link

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• çok kötü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Akıllıca düşünülmüş ama biz bunları kaç yıl önce görmüştük siz daha yeni mi gördünüz¿

0|0
    0|0
  • Bunu çok önceden duymuştum zaten ama doğru da olsa yanlış da olsa Milliyetçilik duygularımdan dolayı o ürünü zaten almıyorum hem de sağlığa çok zararlı.

1|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0
  • İnsan oğlu görmek istediğini görüyor. Coca cola yazısını neden ters çevirme gereksimi duydun. nasıl o çıkarımı yaptın. Allah affetsin..

0|0
    0|0
  • şahsen ben zaten kolanın hiç bir türünü markasını içmiyorum gereksiz bir içecek. katı meyve suyu sıkacağı ile kendime meyve suyu yapıyorum hatta. herkesin günahı kendine doğruysa doğru beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • haha biktik su asparagaslardan. ben de takla atarken geri dogru donunce bilmem neye benziyormusum, kesin illuminati kesin!

0|0
    0|1
  • degisen birsey yok bundan kac sene oncede vardi.hickimse kolay kolay icmeyi birakmaz.

0|0
    0|0
    • içmeyi bırakalım demiyorum doğru mu merak ettim

• butun ulkeler bize dusman danirmarkada boyle cirkin karikaturler oldu.sonuc hicbirsey.bu ulkedekiler birbirine dusman zaten.dogru olsa yada yanlis olsa bile gargat agaci dikecekler cunku sonlarini biliyorlar.

• Lan ben ilkokuldayken çok merak ederdim bu konuyu, biri açıklasın lütfen?!11!1!

0|0
    0|0
  • zaten bu kola misk kedisi sidiğinden yapılıyor biliyor muydun ?

0|0
    0|0
  • büyük tepki alır karalama diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey nerden çıkarıyosunuz.

0|0
    2|0
  • allah diyen cocacola ibretlik beyler

0|0
    0|0
    • almayın coca cola zaten illa böle birşey olunca almazsanız. afrikanın aç olma sebebi kaplitalizmdir. ben marx selamın aleyküm

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu ve benzerleri asparagas , inananlara da şaşarım ...

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum. Çünkü bizim ülkemizdeki insanlara kalsa herkes bizimle uğraşıyor, herkes müslümanlığı karalıyor, her klipte, filmde illuminati var falan filan. Gerçekten abarttıklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • olabilir aslında..bilincaltına inceden inceye işliyolar bunları sonra ateist bilmem ne patlaması oluyor..:/

0|0
    0|1
  • bu kadar uğraaşcaklarını düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • israilin isi ama dusunulmemis bence yada bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Ezber yapmadan önce biraz düşünme zahmetinde bulunsak nasıl olur. Sanada -1

• daha önce defalarca görmüştüm:(bence doğru:(

0|0
    0|1
  • bilemedim ilginçmiş :S bimdeki le cola ne anlama geliyor acep :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...