Hangi konuda iyi konuşursunuz -,-?

hangi konuda daha iyisiniz şu şu konuda daha çok bilgili olduğumu düşünüyorum dediğiniz? siyaset din felsefe müzik vsvs? -,-

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında ukalalık olacak biraz ama her konuda iyiyimdir. :D Yani alanım Psikoloji başta olmak üzere; siyaset, din, felsefe, edebiyat, müzik birçok alanda bilgiliyimdir ve hakimimdir konuşacağım konuya veya konuşulan konuya... :)

0|0
    0|0
    • yoo ukalalık diye düşünmüyorum neden ukalalık olsun ki -,- bende psikolojiye meraklı biriyim. ama psikoloji ile herhangi bir şey öğrenmek için ugrasmıyorum orası ayrı zamanım olmadığından dolayı oda herneyse:D ımmm iyimişşş -,-

• bende beni ilk senede disiplinli çalışırsan neden olmasın gibisinden motiveler ediceksin zannettim :D neyse hedefim o olcak puanım yetmezse başka bölüm olacak malesef o zaman :)

• bana mesaj atabılırmısın.

Erkekler Ne Diyor 19

• öyle her konuda iyiyimdir diye bir iddaam yoktur
    çünkü hiç kimse hiçbir konuda iyi değildir elbette bilmediği ya da duymadığı bir şey vardır o konu hakkında
    bu yüzden kendimce ne biliyorsam onu konuşurum öyle çok bilmişlik yapmam yapanıda sevmem
    eğer yanlış biliyorsam ve beni uyarıp bilgi veren insanlara da saygı duyarım
    nokta bu kadar :)

0|0
    0|0
  • kitaplar ve moda

0|0
    0|0
  • siyasetten anlamam din ise bilmediğim konularda yprumdan kaçınırım bildiğim konular ne biliyim bildiğim bir konu olursa cevap veririm işte :)

0|0
    0|0
  • çoğu iyidir aslında.

0|0
    0|0
  • hepsınde sacmalıyorum hıc ıyı knustugum yok kanks

0|0
    0|0
  • Duygusal adamımdır aşk konusunda bilgili olduğum söylenir hep, elimden geldikçe insanları teselli ederim, çözümler bulurum ama kendime gelince tık yok :)

0|0
    0|0
  • Her konuda belli miktar bilgi birikimim vardir.

0|0
    0|0
  • Siyaset ama burada o konuya hic girmem. yüz yüze konusurum sadece

0|0
    0|0
  • bilim edebiyat tarih coğrafya felsefe müzik vs vs çok araştırma yaparım her konuda vardır bilgim.

0|0
    0|0
  • Bence konu konuyu açtıkça muhabbet şenlenir bir bakmışsın herhangi bir konuda baya bişe biliyomuşsun

0|0
    0|0
  • Her konuda bir fikrim vardır ama iyi olduğum konu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • dinn

0|0
    0|0
  • Heyecan yazmassam her konuda :)

0|0
    0|0
  • felsefe psıklojı ve sıyaset te

ehh ıste ^.^

0|0
    0|0
  • Bildgm her konuda iyi konusurm kek£

0|0
    0|0
  • bir kızı ayartma konusunda ağzım iyi laf yapar knks :D

0|0
    0|0
  • Hepsinden az az karışık ^^

0|0
    0|0
  • cinsellik.)

0|0
    0|0
  • Hayatta en iyi yaptığım şey etkili konuşabilmek.. Ondan iyi yaptığım şey ise dinleyebilmek.. :)
    Ama en çok kategoriye ayırırsak kişisel gelişim ya da ya da insanın iç dünyasıyla ilgili konuşmam daha etkili.. :)

0|0
    0|0
    • ımmm iyimiş bu -,-

• kendinde baya pozitif düşünceler besliyorsun ozaman -,- nemutlusana -,-

• Aslında her olaya önce karamsar bir şekilde bakarım.. Nostradamus gibi :)
      Bu olayların pozitif iyi güzel yanlarını daha kolay görmemi sağlar..

Kızlar Ne Diyor 3

• Her konuda yorum yapabilirim, ama siyaset din daha ağırlıklı

0|0
    0|0
  • Moda

0|0
    0|0
  • Futbol :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...