How I Met Your Mother mı? Friends mi?

How I Met Your Mother mı? Friends mi?

• How I Met Your Mother
    57% (16)72% (26)66% (42)Oy Ver
  • Friends
    43% (12)28% (10)34% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bence Friends daha iyi onedio.com/.../-himym-in-friends-cakmasi-oldugunun-kesin-kanitlari-350764 burada da görüldüğü gibi resmen HIMYM Friends çakması :D

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki Friends!!! HIMYM ı daha önce izledim ama kesinlikle Friends'in yeri bambaşka! Detaylar çok yerli yerinde ve kurgusu gerçekleri yansıtan hikayesiyle Friends on numaradır. Her karakter birebir çakma HIMYM da :D adamlar Friends in yokluğunda insanlar boşta kalmasın diye HIMYM ı yapmışlar resmen :D

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• La aciklaman bile yanlis zaten how i sonradan cikma friends yoklugunda zaman gecirmek icin yapilmis daha yeni bir dizi ama bana sorarsan how i candir yani cunku once how i izledim ben sonrada friende cok igrenc geldi bana

0|0
    0|0
    • iğrenç mi :D hakaret resmen bu :D

• Senle aynı fikirdeyim. Himym i ilk izledim ben de sonra friends in 1. sezonunu izledim. Friendsi hiç sevmedim dizi 20 dakika 10 dakikası gülme efekti ve sıkıyor yani.

• Aynen Friends i zar zor 5 sezonuna kadar geldim bıraktım nefret ediyorum how un yanında minik bir patates kalır. s Hatta Karakterler bile Rachel-Robin Robin çok daha iyi Phoebe-Lily herkes kabul etsin Lily baya baya bin basar Barneye karakter bulamadım çünkü Barney hiç birine benzemez ama Chandler diyorum Barney-Chandler tabii ki cevap Barney. Ross-Ted her türlü Ted. Marshall-Joey Marshall daha komik bence.

Bunlar benim için doğru. Ayrıca Friends te ki ilişkiler çok saçma. O onla çıktı o onla evlendi ayrıldı tekrar çıktı falan falan falan. Ama Himym de gerçek aşk var Lily ve Marshall der susarım yani. Friends kos koca bir BERBAT ı hakeden bir dizi.

• HIMYM öper atar , saygılar.

0|0
    0|0
    • ikisini de izledin mi ki

• Bence izle doctorun muhabbeti bu zaten yeni doktorlar herzaman :D filmlerle pek aram yok

• anladım yok zaten twd falan başlıcak to da başlıcak zaman yok :D sağol cevaplar ıcın

• ikisi de çok güzel diziler ama ben friends derim. eminim iki diziyi de izleyen pek çok kişi de friends diyecektir.

0|0
    0|0
    • bende öyle olduğunu düşünüyorum ikisini de izledim ve kesinlikle friends derim

• eski espirilewr yenilerinin yerini tutmuyor. Hem barney kraldır :D

0|0
    0|0
    • bence friends çok daha güzel yani aslında HIMYM çalmış resmen karakterleri

• Unutmadan tavsiyeler ve sohbet için teşekkür ederim, çalışmalarında başarılar dilerim Mühendis Hanım

• thanks

• Ananla nasıl tanıştım filmi güzel :)

0|0
    0|0
    • ikisini de izledin mi?

• Her boka gülen ergen kızlardansın belli oldu

• off hala yazma yaa

• http://i.hizliresim.com/0b61nR.jpg bu der konu kapatırım

0|0
    0|0
  • bu nesil bilmez friends i. ondan herkes how i met your mother'ı seçmiş

0|0
    0|0
    • aynen :D

• bakmamıştım ama çok benziyor gerçekten. tesadüf olamayacak kadar çok

• aynen ben 2006 da okumuştum böyle bir haber sonra oturdum izledim friends i ve gerçekten farkına vardım

• Tartışmasız Friends. Chandler forever ♥

0|0
    0|0
    • Aynen Chandler kesinlikle on numara!

• Eyvallah o zaman ^^ neyse fazla tuttum seni :) hadi iyi geceler :)

• iyi geceler

• Fringe :D

0|0
    0|0
  • o neydir lo

0|0
    0|0
  • Tabikide game of therones :D

1|0
    0|0
  • How I Met Your Mother.

0|0
    0|0
  • İkiside (:

0|0
    0|0
  • prison break candir gerisi heyecan

0|0
    0|0
    • 2. sezon finali itibariyle boka sardı o dizi ya :D

• :D yabancı dizi sitelerine mail at onlar arıyorlar zaten altyazı çevirmeni şu an aktif olarak çalışmıyorum o yüzden önereceğim bir yer yok yani harikadizi. net sitesi için çeviri yapmıştım en son

• Neyse saka yaptm paraya ihtiyacm olmadigi icin calismiyorm :)

• Emanuella 1-8

0|0
    0|0
  • İkisi de iğrenç ötesi dostums ^^

0|0
    0|0
  • HIMYM devam edeydi iyiydi :D

0|0
    0|0
  • frıends bıraz daha eskı oldugu ıcın cou kısı hıc ızlemeden hımym dıyecektır :)

0|0
    0|0
    • ben izleyenlere soruyorum zaten :D

• ne örneklem seçimi yanlış? ne olmalı?

• anladım henuz tez yazmamıssın ^.^

• I em guing to sikul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• how i met your mother
    sorcağını bildiğim için söylüyorum ikisini de izledim
    ve evet senin beğendiğini beğenmek zorunda değilim
    burada resmen ayrım yapıyorsun friends yazana helal diyorsun hımym yazana '' İKİSİNİ DE İZLEDİN Mİ :D AHAHAHHA MAL '' şeklinde davranıyosun aynı görüşü paylaşmak zorunda değiliz saydı duymuyorsan saygı bekleme sorunu sorup beğenmiyo olabiliriz zorunda da değiliz kusura da bak hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • Tabi ki HIMYM

0|0
    0|0
  • İkisini de izledim ve tartışmasız friends derim 😊

0|0
    0|0
  • HIMYM iyi

0|0
    0|0
  • Friendse daha çok güldüm ben :)

0|0
    0|0
  • karşılaştırma yapamıyorum şu an eror verdim :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle friends

0|0
    0|0
  • Abi friends olay yani. Himym da ona keza. Ikisini de izlediysen az cok himym in friensse ozendigini anlarsin :)

0|0
    0|0
    • az çok mu :D bir link attım bak istersen bence direk kopyalamışlar karakterleri

• Az cok degil o çok çok olacak :P

• hahaha :D

Yükleniyor...