How I Met Your Mother mı? Friends mi?

How I Met Your Mother mı? Friends mi?

• How I Met Your Mother
    A seç
  • Friends
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bence Friends daha iyi onedio.com/.../-himym-in-friends-cakmasi-oldugunun-kesin-kanitlari-350764 burada da görüldüğü gibi resmen HIMYM Friends çakması :D

0|0
820

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki Friends!!! HIMYM ı daha önce izledim ama kesinlikle Friends'in yeri bambaşka! Detaylar çok yerli yerinde ve kurgusu gerçekleri yansıtan hikayesiyle Friends on numaradır. Her karakter birebir çakma HIMYM da :D adamlar Friends in yokluğunda insanlar boşta kalmasın diye HIMYM ı yapmışlar resmen :D

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• HIMYM öper atar , saygılar.

0|0
    0|0
    • ikisini de izledin mi ki

• Bence izle doctorun muhabbeti bu zaten yeni doktorlar herzaman :D filmlerle pek aram yok

• anladım yok zaten twd falan başlıcak to da başlıcak zaman yok :D sağol cevaplar ıcın

• La aciklaman bile yanlis zaten how i sonradan cikma friends yoklugunda zaman gecirmek icin yapilmis daha yeni bir dizi ama bana sorarsan how i candir yani cunku once how i izledim ben sonrada friende cok igrenc geldi bana

0|0
    0|0
    • iğrenç mi :D hakaret resmen bu :D

• Senle aynı fikirdeyim. Himym i ilk izledim ben de sonra friends in 1. sezonunu izledim. Friendsi hiç sevmedim dizi 20 dakika 10 dakikası gülme efekti ve sıkıyor yani.

• Aynen Friends i zar zor 5 sezonuna kadar geldim bıraktım nefret ediyorum how un yanında minik bir patates kalır. s Hatta Karakterler bile Rachel-Robin Robin çok daha iyi Phoebe-Lily herkes kabul etsin Lily baya baya bin basar Barneye karakter bulamadım çünkü Barney hiç birine benzemez ama Chandler diyorum Barney-Chandler tabii ki cevap Barney. Ross-Ted her türlü Ted. Marshall-Joey Marshall daha komik bence.

Bunlar benim için doğru. Ayrıca Friends te ki ilişkiler çok saçma. O onla çıktı o onla evlendi ayrıldı tekrar çıktı falan falan falan. Ama Himym de gerçek aşk var Lily ve Marshall der susarım yani. Friends kos koca bir BERBAT ı hakeden bir dizi.

• Tartışmasız Friends. Chandler forever ♥

0|0
    0|0
    • Aynen Chandler kesinlikle on numara!

• Eyvallah o zaman ^^ neyse fazla tuttum seni :) hadi iyi geceler :)

• iyi geceler

• http://i.hizliresim.com/0b61nR.jpg bu der konu kapatırım

0|0
    0|0
  • ikisi de çok güzel diziler ama ben friends derim. eminim iki diziyi de izleyen pek çok kişi de friends diyecektir.

0|0
    0|0
    • bende öyle olduğunu düşünüyorum ikisini de izledim ve kesinlikle friends derim

• Tabikide game of therones :D

1|0
    0|0
  • eski espirilewr yenilerinin yerini tutmuyor. Hem barney kraldır :D

0|0
    0|0
    • bence friends çok daha güzel yani aslında HIMYM çalmış resmen karakterleri

• Unutmadan tavsiyeler ve sohbet için teşekkür ederim, çalışmalarında başarılar dilerim Mühendis Hanım

• thanks

• Ananla nasıl tanıştım filmi güzel :)

0|0
    0|0
    • ikisini de izledin mi?

• Her boka gülen ergen kızlardansın belli oldu

• off hala yazma yaa

• İkisi de iğrenç ötesi dostums ^^

0|0
    0|0
  • bu nesil bilmez friends i. ondan herkes how i met your mother'ı seçmiş

0|0
    0|0
    • aynen :D

• bakmamıştım ama çok benziyor gerçekten. tesadüf olamayacak kadar çok

• aynen ben 2006 da okumuştum böyle bir haber sonra oturdum izledim friends i ve gerçekten farkına vardım

• Fringe :D

0|0
    0|0
  • frıends bıraz daha eskı oldugu ıcın cou kısı hıc ızlemeden hımym dıyecektır :)

0|0
    0|0
    • ben izleyenlere soruyorum zaten :D

• ne örneklem seçimi yanlış? ne olmalı?

• anladım henuz tez yazmamıssın ^.^

• o neydir lo

0|0
    0|0
  • How I Met Your Mother.

0|0
    0|0
  • HIMYM devam edeydi iyiydi :D

0|0
    0|0
  • İkiside (:

0|0
    0|0
  • prison break candir gerisi heyecan

0|0
    0|0
    • 2. sezon finali itibariyle boka sardı o dizi ya :D

• :D yabancı dizi sitelerine mail at onlar arıyorlar zaten altyazı çevirmeni şu an aktif olarak çalışmıyorum o yüzden önereceğim bir yer yok yani harikadizi. net sitesi için çeviri yapmıştım en son

• Neyse saka yaptm paraya ihtiyacm olmadigi icin calismiyorm :)

• Emanuella 1-8

0|0
    0|0
  • I em guing to sikul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabi ki HIMYM

0|0
    0|0
  • İkisini de izledim ve tartışmasız friends derim 😊

0|0
    0|0
  • Friendse daha çok güldüm ben :)

0|0
    0|0
  • HIMYM iyi

0|0
    0|0
  • karşılaştırma yapamıyorum şu an eror verdim :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle friends

0|0
    0|0
  • Abi friends olay yani. Himym da ona keza. Ikisini de izlediysen az cok himym in friensse ozendigini anlarsin :)

0|0
    0|0
    • az çok mu :D bir link attım bak istersen bence direk kopyalamışlar karakterleri

• Az cok degil o çok çok olacak :P

• hahaha :D

Yükleniyor...