Canlar artık dinleyecek müzik kalmadı, niçin?

Dünya üzerindeki bütün iyi şarkıları dinledim sanki. Ama tabii ki dinlememişimdir. Rock, alternative rock, metal dinliyorum genelde. Eskileri çok seviyorum ama sıkıldım artık. Yeni tatlar aramaya da üşeniyorum. Var mı bildiğiniz yeni gruplar, saklı kalmış solistler? Populer kültürün güzel şarkılarını da es geçiyor değilim. Öyle ortaya karışık daha çok rock olarak tavsiyeleriniz var mıdır?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Twisted sister?

0|0
    0|0
    • we're not gonna take it değil mi bir o şarkılarını biliyorum

• Kaydoldum şimdi valla sağlam app olmuş parasını verir telefondan kullanırım ben bunu pcye fazla girmiyorum zaten. Biraz oynayıp keşfetmek lazım. Üşenmezsem ve şanslıysam süper şeyler bulurum burdan valla çook sağ ol çok işe yaradı

• Milyonlarca müziği orada bulabilirsin.. Ben kurduğumda 2 gün uykusuz kalmıştım. Rock klasmanı altında binlerce liste var ve çıldırmaman elde değil emin ol :)
      rica ederim iyi dinlemeler.

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Black Veil Brides dinledin mi :)

0|0
    0|0
    • Dinlememiştim ama In The End diye bir şarkısını açtım hemen vay be güzelmiş gerçekten fena değil beğendim ÇOK TENKS :D

• Haha :D diğer şarkılarını da dinlemelisin mutlaka, benim Rock&Metal müziğe olan sevgim bu grupla başladı. İlk dinlediğim şarkıları Perfect Weapon'dı. Harika parçadır o da ^^

• Ayni ben ya yeni seyler bulmak lazm dinlemelik

0|0
    0|0
  • pixies monkey gone to heaven

0|0
    0|0
  • Teoman dinle dinlemiyorsan zaten dinlemeye basladiginda ben hic iyi sarki dinlememisim dersin.

Rammstein , Epica , Nightwish , green day, nirvana , pink floyd dinle. Hatta hepsinden bir ornek veriyim

Rammstein- rosenrot
    Epica - unleashed
    Nightwish- she is my sin
    Nirvana- come as you are
    Green day- Holiday veya american idiot
    Pink floyd- the wall

0|0
    0|0
    • Hepsini biliyorum ve tapıyorum özellikle nightwish bebeğim şu sıralar

• Benim de su siralar epica aslinda bayadir senfonik metale takmis durumdayim. :) Bunlari biliyorsann slayer, megadeth , metallica , scorpions , queen, pentagram, avenged sevenfold falan dinle

• maalesef onları da çok iyi biliyorum keşke bilmeseydim de onları dinleme zevkini yeniden tadabilseydim...

• Sarki olarak Avenged Sevenfold-Dear God grup olarak Three Days Grace kesinlikle tavsiye ederim on numara bes yildiz⭐⭐⭐⭐⭐

0|0
    0|0
    • THREE DAYS GRACE Mİ DİNLİYOSUN GERÇEKTEN
      O BENİM EN SEVDİĞİM YA TEK GEÇERİM HAYATIMIN GRUBU
      Tabii Adam gidene kadar eski şarkıları dinliyorum artık yeni solist tırt ötesi
      avenged sevenfold u da severim

Yükleniyor...