Illuminati hakındaki düşünceleriniz neler ?

Vikipedi nin doğru bir kaynak olduğunu düşündüğüm için İlluminati yi birde burdan okuyup tanımanızı tafsiye ederim link ... burdaki linklerde ise Türk ve yabancı ünlülerin video kliplerindeki illuminatinin gizli mesajları verilmeye çalışılmış link link link link ... Peki bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlluminati kelimesini tersten yazınca yani İtanimulli yazıp Google’de aratınca ilk sırada Amerikan gizli servisinin sitesi çıkıyormuş. Miş, muş dememe gerek yok gerçektende Google’da İtanimulli yazın ilk sırada bahsi geçen sitenin olduğunu göreceksiniz.

Fakat Bing arama motorunda İtanimulli yazılıp arattığınızda ilk sırada o site yok, Yahoo ile sorgulatıldığında da o site ilk sırada değil. Altavista, Google, Yandex arama motorlarında ise İtanimulli kelimesi aratıldığında ilk sırada Amerikan gizli servisinin sitesi çıkıyor.

Bence bu sonuçları çok ilginçleştirmeye gerek yok, çünkü SEO kavramı öylesine gelişti ki istenilen kelimede istenilen siteler ilk sıralara kadar yükseltilebiliyor.

Örneğin “sohbet” kelimesinde.. ilk sırada çıkmak zordur, fakat “tyrttttryuyuyyruuö” kelimesinde ilk sırada çıkmak çocuk oyuncağıdır :)

Bu yüzden illuminati yazınca şu çıkıyor, İtanimulli yazınca bu çıkıyor olaylarının üstünde fazla durmaya gerek görmüyorum :)

Çok enteresan birşey değil bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birincisi vikipedi güvenilir bir site değil.Şimdi ben bile girip dilediğim gibi değiştirebilirim.Oradaki bilgileri paylaşanlar da senin benim gibi insanlar paylaşıyorlar.Yani doğru olan bir kısım var ama tamamen doğru demen doğru değil.İlluminati dünyanın en zengin ailelerinin oluşturduğu bir grup.Bu grubun inancı şeytanın kötülüğü seçerek fedakarlık yaptığı ve kötüler olmadan iyilerin var olamayacağı.Kendilerinin fedakarlık yaptıklarına inanıyorlar.Amaçları ise tek dünya düzenini kurup tek dünya dinini ilan etmek ve bu dini şeytanın hizmetine sunmak.Korkunç şeyler yani.Araştırdıkça kendinden şüphe eder olursun tavsiye etmiyorum o yüzden sadece bildiğin hiçbir şeyin doğru olduğuna inanmamanı tavsiye ederim.O şarkıcıların da onların amaçlarına hizmet ettikleri aşikar zaten... Adı ne olursa olsun İlluminati olmasın isterse ama bahsettiğim aileler var.Ve bu aileler çok uzun zamandır faaliyetteler.Planlarını çok uzun zamana yayarak planladılar ve hata yapma olasılıkları yok denecek kadar az.

0|0
    0|0
  • bir fikrim yok saçma şeyler bunlar bunlar vardır ama dediğim gibi insanlıktan çıkan canlıların yaptığı şeyler.

0|0
    0|0
  • illuminati kelimesini tersten google yaz.karşına ne çıkcak gör

0|0
    0|0
  • yahudilerin bi çeşit uygulaması diyeyim.

araştırman doğru. fakat bizim dinimizin ve milletimizin salahati için uygun bir şey değildir.

1|0
    0|0
  • yabancilara ekonomik olarak bagliyiz hersey ithal çinliler bile uyanik cikti.bu zihniyet degismez disa bagimlilik hic bitmez.

0|0
    0|0
  • evet olduğunu düşünüyorum . artık kapitalist sistem ve para her şeyi yaptırabiliyor .

0|0
    0|0
  • dikkat şu anda okuduğunuz bu soru dahi illüminati.

0|0
    0|0
  • Aramızdalar *.*

0|0
    0|0
  • eskiden baya fantastik geliyordu şimdi pek sarmıyor

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Tafsiye mi edersin, tavsiye mi edersin? Onu anlamadım ben şimdi.

0|0
    1|0
    • Küçük detaylara takılma:) bak orda daha büyük detaylar var !

• Herkes değiştirebileceklerine odaklansın. Değiştiremeyeceğiniz şeylerle zaman kaybetmeyin.

• Hiç bir bilgiyi zaten değiştiremeyiz o bilgi olduğu gibi kalır... sadece insandan insana fark eder kimisi farklı düşünür kimisi daha farklı...

Kızlar Ne Diyor 4

• Tavsiye edeydin,girip okurdum illuminik'leri.

Sevmiiiim onları.Karşılarına geçip;

"Sen ne konuşuyon lan değişiikk!" diyesim var. :(

0|0
    1|0
    • yazım hatalarını düzeltmeden önce, türkçeni düzeltmelisin canım ...

• ay kıyamam üzüldün sen şimdi kesin :D

• Çok.. :( Ya atarsam kendimi köprülerden?

• Belki insanlara saçma gelebilir ama dünyayı bir tarikatın yönettiğine inanıyorum.Yöneten birileri olmasaydı başkanlarla birlikte politikalar da değişirdi.Kim kendi ülkesi için birşeyler yapmaya çalışsa suikaste uğradı.Kendi istekleri ve çıkarları için savaşlar çıkaran gözü doymaz bir topluluk.

0|0
    0|0
  • michaelsikkofield.blogspot.com adam 4-6 ayda 1 milyon kitleye ulaştı ben seviyorum ve takip ediyorum ama eski yazılarından başlayın 2011 civarı. okuduktan sonra kaç gün etkisinden kalkamadım. sizde bana hak vereceksiniz okuyun bence.

1|0
    0|0
  • İlginç bir şey. Onları çözebilmiş değilim. Onlar hakkında kafamda sorular var. Ülkemize hiç bulaşmamalıydı. Ama dizilerde, kliplerde, binalarda vs. görebiliyoruz. Diğerlerini bilmem ama ülkemizin bu duruma geleceğini hiç düşünmezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...