Arkadaşlar dizi önerisi alabilir miyim?

Arkadaşlar bu zamana kadar lost, fringe, how I met your mother, the 100 ve daha bir çok dizi izledim ama içlerinden en çok beğendiğim bittiği için ağladığım dizi FRİNGE. Bana fringe gibi bilim kurgu tarzı böyle vurdulu kırdılısı fazla olmayan yabancı bir dizi önerebilir misiniz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Prison break (kesinlikle hayatımın en güzel dizisidir)
    Arrow (ilk bölümden itibaren sardı 2. Sezonda güzeldi ama 3 de biraz konu bitti gibi)
    The game of thrones (biraz yavaş ilerliyor fakat dizi de başrol olmadığı için çok süpriz var)
    The following (1. Sezon güzel- 2. sezon zorlama gidiyor)
    Teen wolf (eğlenceli)
    Spartacus (çok güzel 3. Sezonu destansı ve uzatmadan bırakmışlar tam tadında)
    Heroes (biraz fantastik seviyorsan güzel)
    Chuck ( çok eğlenceli bir dizi güldürüyorda)
    How ı met your mother (son 2 sezonunu sevmedim ama gidiyor)
    Lost (ilk 4 sezonu kesin izle sonra bırak )
    Breaking bad (ilk 2 sezon ağır ilerler fakat sonra çok güzel hatta bir bölümü imdbden 10 puan alan tek dizi)
    Supernatural (inişli çıkışlı bence üstteki dizilerden sonra izle)
    The walking dead (çok güzel)
    Davinci`s demons (çok güzel bir dizi aksiyonu bol fakat bitince başla her sezon 10 bölüm ve sezon araları 8 ay çok uzun unutuyorsun birikirip başlamak daha güzel )
    dexter (her sezon farklı konu ele alıyorlar ama önceki sezonlara bağlı oyuncu kitlesi değişmiyor yani sezonun 3. bölümünden sonra açılmaya başlıyor dizi)
    chuck ( güldürebiliyor, çerezlik dizi)
    blue mountain state ( hayatımda izlediğim en güzel çerezlik dizidir. Thad çok güldürebiliyor)
    Aklıma gelince yazarım daha bunlar seni baya bir idare eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Supernaturalı izleyebilirsin kurgusu hoştur ancak bir süre sonra tekrara düştü. Başlarsan bırakamayacağın bir dizi. Beklentilerini karşılar sanırım

0|0
    0|0
  • The Strain azicik vurdu kirdi var ama guzel.

0|0
    0|0
  • Person of interest , suburgatory , big Bang Theory , teen wolf bide ben game of thrones hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • bulursan bana da mesaj atar mısın? :( Fringe bittikten sonra hiçbir diziden zevk alamadım. şu an Under the dome izliyorum. değişik güzel bir dizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Fringe kadar iyisini bulabileceğimizi hiç sanmıyorum :(

• hayır malesef :/

• Hmm deneyebilirim ama şu believe ye bir bakacağım o da güzel gibi duruyor

• breaking bad

0|0
    0|0
  • Believe var güzel dizi

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu yerine breaking bad önersem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dexter ya da chuck

0|0
    0|0
  • Doctor Who

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0