Türk Halk Müziği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hadi herkesten bir fikir alalım. Türk Halk Müziği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genel olarak size ne çağrıştırdığını öğrenelim.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bulbulum altin kafeste'yi ve selanik turkusu'nu ozellikle erkan ogur'dan dinledigimde, cok farkli hissediyorum... ben metal agirlikli olmak uzere her turlu muzigi dinliyorum... bu da ozumuzden sonucta... :) bu arada o ikisinden baska turku de pek bilmiyorum :D ama olsun, onlari begeniyorum iste...

0|2
    0|0
  • çok severim Türk halk müziğini.Söylerim de 8 yıl kadar Türkü solo söylemiştim bir büyük şehir belediyesinin kültürel etkinliğinde..

0|1
    0|0
  • Severim duyduğum zaman dinlerim ama özellikle ve sürekli bir dinleyici değilim.

0|1
    0|0
  • severim, yalnızca bu topraklara ait olanını değil tüm halk müziği eserlerini severim. biraz da bu yüzden zaten tezimi bu konu üzerine hazırlamaya çalışıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Severim ama yöresel farklılıklar normal olarak çok fazla. Ege yöresi, Karadeniz ve İç Anadolu (Sivas türküleri özellikle) severek dinlediklerimdir.

0|1
    0|0
  • Kulağıma hoş gelen halk müzikleri var. Onları hep dinlerim

0|1
    0|0
  • Müzik tercihim de 1. Sırada yer alır.

0|1
    0|0
  • Aklıma hep Kubat'ı getiriyor nedense bu müzik

0|1
    0|0
    • kubat kendi tarzı ve farklı modern anlayışıyla son dönem gerçekten anımsanmaya başladı. :)

• bazı türküleri seviyorum...ayrı bir tını halk müziği...

0|1
    0|0
  • Yerinde güzeldir. Halk müziği dinlemek için türkü barlara gitmem ama yeri ve zamanı geldiğinde daha güzeli yoktur.

0|0
    0|0
  • daımı dınleyıcısı olarak bayılırım.hele ki

neset ertas , gulsen kutlu ,orhan hakalmaz ve bedıa akarturk soyluyorsa

0|0
    0|0
  • hiç ısınamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...