Türk savaş uçağına ne oldu?

11.58 de hatay ili güneybatısında radar teması kesilen muhtemelen f16 tipindek(eskilerden olsa açıklanırdı) türk savaş uçağının akibeti ne olmuştur?

• Tartus rus askeri üssü yanlışlıkla düşürdü
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Teknik yada pilotaj hatası sonucu uçak düştü
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Suriye'nin sınıra yeni yerleştirdiği,Rusya'dan aldığı hava savunma sistemleriyle düşürüldü.Sanırım 2 uçak varmış.Adım adım savaşa sürükleniyoruz.Özellikle son günlerde yaşadığımız olaylar bunu gösterir nitelikte.

0|1
    0|0
    • yerel medyada pilotlar bulundu açıkması yapıldı.rus haber ajansı akabinde pilotlar elimizde ajanlık yapmaktan suriyede hakim huzuruna çıkarılacak açıklaması yaptı

• çok doğru bir tespit olmuş

Kızlar Ne Diyor 2

• suriye karasularının 8 mil açığına düşmüş diyor haberlerde

0|0
    0|0
  • Suriye'nin uçağı düşürdüğü kesinleşti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Denize düştü diyorlar yoksa şimdiye çoktan bulunurdu

0|0
    0|0
    • kendi mi düştü biri mi düşürdü?tartışılan mevzuya konu olan soru bu

• Kimsenin düşürdüğünü sanmıyorum. Şimdiye kadar kim cesaret edebilmiş buna

• yanlışlıkla cesaret edenler var.ancak amerika ile daha fazla papaz olmamak için açıklamıyorum

• sen kimsin ya ne bu istibarat varmı ki öyle birsey alalala

0|0
    0|0
  • vip yine uçuşta :/

0|0
    0|0
  • İrtibat kesilmesi uçağın düşmüş olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

0|0
    0|0
  • ucak ucak savarla düsürüldü ayrıca ucak keşif ucagı mühimmatsız

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • linkteki zımbırtı halikopter için o da yakın mesafede ise kesinlikle.savaş jetine işlemez.60 milyon dolarlık f16 düşürebilmek için 500 milyon dolarlık en az s300 tipi radar güdümlü güçlü uçaksavar füze sistemi artı en az 6 sene eğitim almış tecrübeli personel gerektirir.

• bencede o ellerindekiyle düşüremezlerde böyle bi niyetleri olmasıda önemli bi ayrıntı belki dediğin gibi silahları olanların desteği vardır senin kadar detaylı anlamam tabi

• suriye karasularına düşmüş arama kurtarma çalışmaları için suriyeden izin bekleniyormuş

• Birilerinin kişisel çıkarları doğrultusunda indirilmiştir aşağı. Daha ne olcak.

0|0
    0|0
  • B dır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...