Güzel Kitap Tavsiye Edebilcek Olan Var Mı?

Şöyle psikolojik maceralı bir şeyler arıyorum. Sonunda böyle oha dedirtip şok ettircek bir kitap arıyorum. Sürekli kitap alıp okuyorum ama istediğim gibi çıkmıyor. Sonunda şaşırtan farklı kitap arıyorum. Tavsiye edebilirseniz sevinirim.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Bukre diye bir kitap ama yazarı aklıma gelmedi bir araştır istersen

0|0
    0|0
    • Kahraman tazeoglu olmasi lazim

• Evet o adam iyi bir yazar belki indiana jones değil ama sonunu merek edip son sayfasını okumak istiyosun sonra dur yaa büyüsü kaçmasın kitabın deyip kaldığın yerden devam ediyorsun :)

• Teşekkür ederim tavsiye için bakacağım. :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Mehmet zahid kotku- nefsin terbiyesi. Belki sonunda oha demezsin ama ben boşuna yaşıyorum dersin

1|0
    0|0
    • Bence boş yaşadığımızı anlamak için bir kitaba ihtiyacımız yok. :) Teşekkür ederim merak ettim en kısa zamanda alıp okuyacağım.

• Teşekkür ederim o zaman tekrardan. :) Olmayacağıımı düşünüyorum okuduğum hiç bir kitap için pişman olmam özellikle de bir şeyler öğreten kitaplarsa.

• Rica ederim

• 11 dakika

0|0
    0|0
  • Harlan Coben'in Orman isimli kitabını mutlaka oku. Kitap her bölümün sonunda ters köşe yapıyor. Kitabın en sonunu zaten tahmin etmen imkansız. Kitap yaklaşık 500 sayfa ve bu sayfaların her birinde ayrı bir sürükleyicilik var.

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit- Sis ve Gece

0|0
    0|0
  • Candan özer - gavurun dölü on numara kittap

0|0
    0|0
  • Dan Brown ihanet noktasi var acayip surukleyici ekinoks var yazarini tam hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • MAİ VE SİYAH

0|0
    0|0
  • Cin Ali Cinlerle Savaşıyor oku bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olasılıksız ve empati okumadıysan hemen kitapçıya koş

0|0
    0|0
  • Siyah kan
    Aklından bir sayı tut
    Gözlerini sımsıkı yum
    Şeytanı uyandırma
    Peter pan ölmeli
    Cerrah serisi

0|0
    0|0
  • Olasılıksız okuduğum en iyi kitapların arasına giriyor

0|0
    0|0
  • Sisle gelen yolcu. Sonsuz tavsiye ederim jean c. Grange yazari

0|0
    0|0
  • Christiane f den eroini okumanı tavsiye ederim. gerçek bir olay olduğu için insan okurken hayretler içerisinde kalıyor. Defalarca okuduğumu bilirim ve bu soruyu görünce tekrar okuma hevesim geldi

0|0
    0|0
    • Eroin yanılmıyorsam annemin kitaplığında olacaktı o da anlatmıştı gerçetekn güzel bir kitaba benziyor. :) Teşekkür ederim. :)

• Mart menekşeleri sarah jio
    Sabah uykum ahmet batmaz
    Soguk kahve ahmet batmaz
    Elif gibi sevmek hikmet anil öztekin bu benim okudugum kitaplar ama :)

0|0
    0|0
  • gri renk kıtabın adı okumadım ama begenısı çok olan bır kıtap

0|0
    0|0
  • Olasılıksız

0|0
    0|0
Yükleniyor...