Nefesiniz ne kadar dayanıyor şarkı söylemeye

ya ben şarkı söylüyorum böyle dinletimiz var işte eylülde ama şarkının bağırma kısımlarında çok bağıramıyorum yani çok çıkmıyo ses bazen kötü çıkıyo napmam lazım nasıl çalışmalıyım

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• çiğ yumurta iç o güne kadar her sabah aç karna bir diş sarımsak yut nefesini diyaframından almaya çalış karnının üzerine ağır kitaplar koyup diyaframa nefes al sert bi şekilde ver kafa sesini geliştirmek için mleri uzatarak mam mem mom de ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• müzisyen olarak söyleyebilirim ki herkes dik sesleri çıkabilir diye bir şey yok. mesela levent yükselin sesi çok dik, ben onun şarkılarını söyleyebiliyorum, ama solist bi arkadaşım var o söyleyemiyor. ses tellerim yırtılacak sanki diyor. pes sesle söylenen şarkılar dene illa şebnem ferah söyliycek değilsin

1|0
    0|0
  • Diyaframını kullanmayı öğrenmelisin.

1|0
    0|0
  • diyaframında sorun var bı kargaya görün..

1|0
    0|1
    • sorunmu ne gibi sorun olabilirki

• ses tonu ve gücü ve süresi dıyafram kasınla alakalıdır.. bu yzuden ıyı nefes alamazsan sarkıının bazı bölumlerınde bişey cıkmaz yuksek nakaratlara ulaşamaz nefesın.. nefesde dıyafram kası ıle geliştirilebılır...

• sesini açıyormusun ses açma egzersizlerini yap ve sadece sarkıda yükseleceğin yeri çalış sesini alıştır bölüm bölüm çalış şarkıya önce zorlandığın yerden başla

0|0
    0|0
  • pek dayanamıyor

0|0
    0|0
  • Çile bülbülüm Allah... dedikten sonra 15 dakika çileeee diye bağırabiliyorum.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendimi bilmedem kardeşim müzikçi nefesi nereye kadar dayanıyorsa susmaz. bence çalışmalısın kardeşimde çalışa çalışa gelişti.

1|0
    0|0
  • Diyaframdan nefes alman gerekiyor sanırım.Nefesinin yetmesi için.Şan eğitimiyle başarıyor şarkıcılar.

1|0
    0|0
  • diyaframla alakalı. hocanla konuş o bir güzel eğitir seni.

1|0
    0|0
  • Hava atmak gibi olmasın 2:47 gibi dayanır link :F

1|0
    0|0
  • kendin calisamazsin,ses tellerin zarar gorur.iyi bir san egitmeniyle calisabilirsen faydali olur ancak..

0|0
    0|0
  • rap bile yaparım sen ne diyorusn :D

0|0
    0|0
  • benım nefes sorunum var cok yetmez yani kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...