Sizce müzikle ilgili birşeyler yapmalımıyım gitar ve piyano çalıyorum? detaya bakın?

7 yıldır gitar caliyorum kendi kendime öğrendim birde piyano çalıyorum onuda kendim öğrendim sizce müzikle uğraşmalımıyım ileride? yani şarkıcı olmayı çok istiyorum ben sesimi beğenmiyorum ama çevremdekiler beğeniyor karaokelerdede 1. oluyorum genelde. Bir kere duyduğum bir şarkıyı çalabiliyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• konservatuara git
    ya da güzel sanatlar akademisi

0|0
    0|0
  • Türkiye de herkes şarkıcı olabilir, arkanda adamın olması lazım. Sesin bir derece makul olsun arkaya cover dayayıp cd çıkarıyor millet. Her çalgı çalıyorum diyen de şarkıcı oluyor sende ol,5 günde kasedin çıkar 5 ayda ünlenirsin yetenekliysen sonra 1 yılda tükenirsin. popüler kültürün malzemesi olunduğun sürece bu böyle :)

0|0
    0|0
  • oha kızda yaşamak istediğim hayat var :(

0|0
    0|0
    • sende gitar piyano öğrenebilirsin zor değil :)

• teşekkürler, bir şeyin farkına varmamı sağladın, sanırım benim yeteri kadar sıkılmam lazım diğer şeylerden bu isteğin gelmesi için :)

• Rica ederim :) istemen yeterli dediğim gibi :)

• gitar ve piyano çalıyorum diyorsun ama ayni zaman da şarkıcı olmayı çok istiyorum diyorsun bence kafan karışık

0|0
    0|0
    • yalnız şöyle birşey var yabancı ve başarılı ünlülerin hepsi kesinlikle piyano çalabiliyorlar gitarda çalıyorlar ama şarkıcılar ben şarkıcı olup gitarla şarkımı çalıp söylemek istiyorum

• demi lovato ünlü değil mi?

• o anlamda değil ünlü tabiki ama şöyle deminin hayranları onun şarkılarından ilham alıyor şarkılar lovaticleri rahatlatıyor falan bende insanların seveceği dinleyince rahatlayacağı iyi hissedeceği şarkılar yapmak istiyorum yani

• eğer istiyorsan devam et müziğe.

0|0
    0|0
  • Bizim grubun vocal'i gruptan çıktı duyrulur.. :D

0|0
    0|0
  • Konservatuvar

0|0
    0|0
  • saksofon çalabilirsin bence :)

0|0
    0|0