Dabbe 3 ve 4 ü izleyenler bir yardımcı olabilir mi? Sorularim var. (DİKKAT SPOİLER İÇERİR)?

Arkadaşlar Dabbe 3 ve 4 ü defalarca izledim lakin aklıma takilan sorular var. Dabbe 3 ile başlıyorum.
1- Büyüyü yapan Derunceli Asiye , ama neden ev halkına kıyamet büyüsü yapti?
2- Hoca ve Zafer asiyenin evine gidince hoca bu ölümsüzlük büyüsü dedi. Nasıl yani? Ölümsüz yapilmaya çalışılan kim?
3- herşeyin arkasında Derunceli Asiye var ise filmin sonunda neden öldü?

Dabbe 4;
1- Remzi ve Bilal Sareyi beraber gomduler ise neden sadece Kubra ya büyü yapıldı da Ebru ya yapılmadı?
2-Kubraya cenin büyüsü nü yapan kim?
3-Ebruyu oraya çağıran anneyle kizi herşeyi en baştan mi planladilar yoksa baktilar kubra kurtulmuyor o yüzden mi öyle bir yola başvurdular?
4-Sare madem canlı gömüldü ve yaşadığı belli olsun diye her yere 7175 yazdi neden kubranin/ebrunun bedenini sareye vermeye kalktilar?
5-madem sare canlıydı hoca bunun mezarını açınca neden kurtulmadi?

Sorularim bu kadar.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç sevmiyorum izlemiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

cevap baya yıl gecikti ama olsun :D
      dabbe 3
      1-ev halkına yapma sebebi büyüleri rahatça yerleştirebileceği ve uygulayabileceği tek yer.
      2-ölümsüz yapılmak istenen asiyenin cin kocası
      3-büyü (yapanında) yaptıranında bu dünyada ve diğer dünyada rızkı yoktur. her şeyden sonra yapanda ölecektir. hiç bir şekilde cinlerle anlaşmalı olarak yaşayamaz. onada musallat olurlar.
      dabbe 4
      1-babaların anlaşması birinin evladını vermesi gerekiyordu bu kişi kübranın babasıydı. para hırsı.
      2-kübraya büyü yapan bilal ve remzi illaki yaptırdıkları bir büyücü vardır. filmde o bölümede dayansalardı heralde 2 saat 14 dakika olan film 3 satti geçerdi sanırım.
      3-en baştan planladılar kübra kurtulsaydıda iş devam edicekti..
      4-kübrayı verdiler onun bedeinde tekrar dirilsin diye realkarnasyona inandıkları ve inandırıldıkları için ebrunun beden davası sonradan dahil oldu hatayı düzeltmek için beden değişimi. ama bence oda fayda etmez herkez bulaştı bir kere no exıt..
      5-sare kurtuldu ama intikam almak şart

• 2ay

2 yıl olmuş :D

Erkekler Ne Diyor 4

• dabbe 4 ile ilgili 1. sorunun cevabı sareyi beraber gömdüler büyü kübraya yapılması sebebi cini öldürme fikri bilalden çıktı 2. sorunu ncevabı kübraya cenin büyüsünü sare ve kabilesi yaptı 3. sorunun cevabı sare kübranın ruhunu yiyip biticeğini anlayınca annesi ve ablası öyle bir yola başvurmuş ve cinle anlaşma yapmış 4. sorunun cevabı kübranın her gece rüyasındaydı yani yeniden doğuş için 5. soru en basitiydi faruk bir kitaptaki yazıyı okuyo filmde *ölü bir cinnin mezarını açarsan lanet kalkar, yaşayan bir cinnin mezarını açarsan lanet artar* yardımcı olduysam sevinirim :))))

1|0
    0|0
  • Dabbe 3 u bir daha izle anlarsin orda hepsinin cevabi var ama korkmadan izle ama :) 4 u izlemedim daha

1|0
    0|0
  • Dabbe turk film mi? Oyunculari turk gibi geldi?

1|0
    0|0
  • Filmleri izledim ama hepsinede komedi filmi olarak baktım bir kere yöneten adamda Hayır yok ki

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Filmleri baştan sona anlatmamızı istemişsiniz resmen. :/
    Bence oturup tekrar izleyin.

2|0
    0|0
    • Hayir baştan sona demiyorum. Ana konudaki eksikleri soruyorum mesela kubraya cenin buyusunu kim yapti? Remzi mi? Cinler mi?

• Ben hiç bu tür sorulara takılmadım izledim bitti :/

1|0
    0|0
  • allah uçak kazası vermesn kardeş

1|0
    0|0
Yükleniyor...