MUZIK DINLEYEN BIRILERI , ya da DAHA ONCEDEN HAYATINDA EN AZ 1 KERE MUZIK DINLEYEN BIRILERI? EVET KIZ ya da ERKEK?

Daha onceden gitar calmis akorlarla notalarla ilgilenmis biri olarak, muzige asina olmuslugum kadariyla bir bakiyorumda, pop denilen muzik diye kandirilan bir tur var, bu hic ugras vermeden dinleyiciye sunulan sahte sanat anlami olmayan bir sey, diye dusunuyorum ve ciddi anlamda tiksiniyorum, hayatinda 1 kere rock ciddi anlamda rock dinleyen biri bile kolaylkla ayirt edebilir gercek muzigin nasil ugrasilarak yapildigini. Demet akalin, hande yener, funda arar. s. s cok komik alh askina. d neyini dinliyosunuz? Niye kaniyosunuz. ss nostalji turk parcalari 70 80 ler turkler o zamanlar yapiyodu? ya da hic beathles dinlediniz mi onlar muzik iste 😍

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Fear Of the Dark

1|0
    0|0
  • The beatles ayrı bir şey armoniyi yemiş yutmuş adamlar ben müzik öğretmeniyim bence bizim bölümde ders kitaplarına konmalı. Evet şu zamanların pop şarkılarının hiç müzikal bir değeri yok çünkü enstrüman kullanılmıyor elektronik bir alt yapı var üzerine söz yaz veya onu da başkasından al sonra çıkar albümü ama 90 ların pop şarkıları için öyle diyemem.

1|0
    0|0
  • Şimdiki şarkılarda türkü demiyorum dikkat et hiç cidden duygu falan yok zaten ben popu oldum billah sevmem sadece ticaretini yapıyorlar biri basıyo parayı diğerinin elinde alıyor beste dedikler ısaçma sapan sözler istisnalar var tabi sonra gidip hemen bir klip ından sınra o bar senin bu gece kulübü benim gezip duruyorlar sabaha kadar sonrada efendim satmamış albümleri falannağlayıp sızlıyorlar işte bu hepsi

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=BKvee-w0uBc
    Ayrıca here and there şarkısı favorimdir

1|0
    0|0
  • katılıyorum cevabın a. koymussun tebrıkler :)

1|0
    0|0
  • hiç uğraş vermeden ne demek len.. o kliplerin çekimi için haftalarca uğraşılıyor.. sırf söz müzik beste hazır diye hiç uğraş vermeden demek yanlış olur.. benim rock yıldızlarım barış akarsu ve kıraçtı.. biri kaydı diğeri emekli oldu heralde.. biri kendine özgü müzik beste ve sözleriyle aynı bir dinleme zevki veriyordu, diğeri de çoğu zaman başkalarının şarkılarını söylemesine rağmen sesiyle duruşuyla ayrı bir hava katıyordu şarkılara alışılmışın dışına çıkıyordu.. ama oda kaydı gitti

0|0
    0|0
    • Verilen ugras tamamen eylemsel klipleri bile rezalet :) hep ayni kiz erkek mutlu tablolar ya da ayrilik sahnesi izlerken kusasim geliyo yaraticilik 0 sanatta yaraticilik yoksa neye yaradi? Len?

• Ben onlari ugrastan gormuyorum sen ugrasmak nedir bilmyosun git bir gitari eline al ve cal bu ugrasmak klipte suslenip yuruyup playback yapmak degl ve mantik yurutursen boyle bir soru soran bu kisileri dinlemiyordur :)

• dinlemiyorsan nerden biliyorsun :O ben zaten gitar çalıyorum.. ama allah bir ses vermiş bir kere onlara kullanıyorlar.. her eline gitarı alan şarkıcı olsaydı *****

• insanların çoğu basit olduğu için, piyasaya sürülen müzik de onlara göre. yani basit.

1|0
    0|0
  • Şahsen ben de gerçek enstrümanların olmasına dikkat ederim. Örneğin JoyTurk Akustik dinliyorum ve en çok odaklandığım enstrümanlar piyano ile bas gitar.

0|0
    0|0
    • Herkes keske senin gibi onlarn tadini alabilse :)

• Gerçi arada DJ aygıtı kullanıyorum. Fakat dediğin gibi orijinal enstrümanların yeri her daim ayrıdır. Lakin aynı zamanda hem piyano, ritimli klavye, hem de bas gitar çalıyorum.

• Müzik artık bilgisayarda yapılır oldu. Dj ler sanatçı oldu. Ben dinlediğim müzikte gerçek enstruman olmasına dikkat ederim...

0|0
    0|0
    • Demi ya basit basit seyler yapip ortaya atiyolar bide bizim saflar tik rekoru kirdiriyorya deli olmuyo muyum ah...

• trend bu şimdi. Arkada hep aynı elektronik fon üste farklı sözler. İnsan sesleri de hep düzeltmeli kargadan pavarotti yapıyorlar...

• Muzikten kastımız şarkıcının sesi mi yoksa melodi mi?

0|0
    0|0
  • xper için gelmiştim

0|0
    0|0
    • Ben cahalım ben ekmek yerim diyon yani :d

• Türk popçularının çoğu özenti rock müzik gibisi var mı orası ayrı ama beathles dinlemeyen insan da mı varmış 1 kez bile olsa

• Sakalasacagimiz bir durum yok ki

• türkülere gel bro bir neşet ertaş dinlemediysen çok kötü

0|0
    0|0
  • 5 senedir aktif müzisyenim ve seninle evlenmek istiyorum şu an :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demet akalın ın türkan giderli şarkılar
    İlahi adeler olsun Hande yenerin Ya Ya Ya
    Funda Arar yak gel hafıza olsun funda arara haksızlık yapıyorsun güzel şarkıları var özenle yazılmış hande demet ve diğerlerinin şarkıları gösterilerde düğünlerle çalınan şarkılar hepsinin yeri farklı olduğunu düşünüyorum bu şarkılar haftalarca üst sırada kalmış şarkılardır. 😉😃

0|0
    0|0
    • Haftalarca ust sirada kaldigi cok dogru yazdiklarinida cok dogru ama bunlar madem oyle sair oksun benim dedigimi anlayamamissin ben diyorum ki onlar muzik yapmiyor sizi kandiriyor hic demet akalinin turkani dinlerkeb dikkat ettin mi bu calan su enstruman bu calan bu enstruman dedin mi burada bu ritim var burada bu nota geliyo kulagima diyemezsn bunlari kaliplasmis ve muzik degeri 0 olan seyler atiyolar ortaya bu yuzden sizin muzik kulaginiz yok ve sanata yanlis egitiliyosunuz karsim :(

• O konuda haklısın ben Şebnem ferah dinliyorum ordaki enstürmanları ayırt edebiliyorum 😄

• ama bir teoman olsun cem adrian olsun duman falan onlara da lafım yok ki beatlesa bayılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...