Gezdiğiniz ve gezmek istediğiniz şehirler, ülkeler?

Ve nedenini söyler misiniz? Neden o şehir neden o ülke?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Gezdiyim Şehirler:Bakü, Kabala, Hoşbulak, Hınalık, Mingeçevir, Sumqayıt (Kendi Ülkem Azerbaycanda gezdiyim yerler). Yurtdışı:Kalyari, Edmi ton, Vinnipeq, TerraseBC, Tiblisi, Rustavi, Batumi, Uraki, Rize, Trabzon, Kemalpaşa, İstanbul, İzmir, Ankara, Manisa, Kiyev, Dneprpetrovsk, Odessa, Kırım, Xarkov, Minsk, Astana, Almatı, Karakanda, Mahaçkala, Derbend, Qrozni, Stavropol, Kabarda-Balkariya, Krasnoyarsk, Don-Rostov, Volqaqrad, Moskova, Sankt-Peterburq, Perm, Nijny-Novqorod, Yekaterinburq, Petropavlovsk, Omsk, İrkutsk, Çita, Xabarovsk, Komsomolski-na-Amure. Yani Kardeş ülkenin ve MDB ülkelerinin büyük şehirleri.
    Gezmek isterim:Almanya, İzlanda, ABD, Baffin Adası, Grönland Nuuk ve Slavbard :)

0|1
    0|0
    • baffin adası niye?

• Tek baffin deyil, arktik bölgeler var fikrimde. Baffin Adasında İqaluit ve Port İnlet şehirleri, Ellesmire Adasında Alert şehri, Grönland Adasında Nuuk, Qaanaaq, Upernav ve Umanarsuak, İzlandada Reykjavik, Slavbard Adasında Longyearbyen, Viktoria Adasında Viktorya şehrine :)

• epey tarafımdan bilinmedik yer

Kızlar Ne Diyor 7

• Venedik'e bir gün gitmek isterim ama kısmet.

0|1
    0|0
  • Isvec ve ispanya ya gittim ispanyaya tekrardan gitmek isterim havasi, yasami, insanlari Türkiyeye benziyor ve eğlencenin merkezi:))

0|1
    0|0
    • barselona ve madrid harika evet. iki şehir de eğlencesiyle ünlü zaten. ben de tekrar gitmek istiyorum :)

• Madridde boğa guresleri ve santiago bernabeu disinda gezilecek yer yok, Sevilla daha iyi Barcelona cokkk ayrı bir dünya zaten:)

• sevillaya gitmedim eseasında ispnayaya şöyle 2 hafta ayırmak lazım

• Britanya-Londra. Neden bilmiyorum ama bana cok cekici geliyor. Big Ben, London Eye, Tottenham... Dream city dedigimiz olay. British kültürünü de cok severim zaten.

0|1
    0|0
  • Rusya'ya hiç gitmedim, bir ara orayı da ziyaret edeceğin. Açıkçası merak ediyorum.

0|1
    0|0
  • Danimarka'yı gezdim seneye de İtalya'ya gitmeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Macaristan, liseden gelme bir görme isteği, İngilizce ders kitabında vardı çok hoşuma gitmişti

0|1
    0|0
    • 2 hafta önce Budapeşte deydim. Sziget festivali vardı. Gezemedim fesival yüzünden ama gezmek lazım bizden giden çok oraya

• Konuyla alakası yok ama ingilizceniz veyaz portekizceniz var mı :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...