İstanbul'da yaşamak nasıl bir duygu sizce?

İstanbulda yaşanır mı? İstanbulu bırakıp memleketine gitmek isteyen var mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• her şeyin elinin altında olması demek..canın istediğinde sahil,canın isteğinde alış veriş,sinema,tiyatro...canın istediğinde taksim,moda,cadde...

bir yandan inanılmaz bir trafik çilesi,insan karmaşası..doğudaki her hangi bir ilden terör saldırısı olarak farkı olmayan ; insanların strese kafa tuttukları ve her sabah yola çıkarken akşama evime varabilir miyim diye düşündükleri bir yerde yaşamak...burada doğup büyüdüm ama git gide daralıyor yaşam alanımız..

nasip olursa istiyorum,kendimle daha baş başa kalabileceğim,çocuğumu daha iyi yetiştirebileceğim,stresten uzak,imkan bakımından kısıtlı belki ama en azından daha özgür olabileceğim bir yerde yaşamayı..adına özgür denilen bu imkanlar giderek bizi esir alıyor farkında değiliz maalesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kalabalık trafik çekilmiyo hele sıcakta toplu taşıma araçları falan isyan ettiriyo insanı zaman zaman ama insan vazgeçemiyo özellikle geceleri çok güzel oluyo

0|0
    0|0
  • bir girdabın içinde yaşamak gibi

0|0
    0|0
  • aslında bazen kaçıp kurtulmak istediğim oluyor ama en fazla 15 gün ayrı kalabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • yaşanıyormuş..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşıyanlar için nasıl bir duygu bilmemde yaşatanlar için problem olmuş hadi tatile yallah moduna girmiş adamlar :D

1|0
    0|0
  • beton yiginlari arasinda yasamak hicte hos degil.is olanaklari fazla yoksa 2 dakika durmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...