Rock mu rap mi yoksa?

Sizin tercihiniz be ben Rockciyim

• ROCK MÜZİK
    57% (12)52% (11)55% (23)Oy Ver
  • RAP
    29% (6)38% (8)33% (14)Oy Ver
  • DİĞER
    14% (3)10% (2)12% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Rock kazandı gibi duruyo :D

0|0
22|20

En İyi Erkek Görüşü

• rap dediğin en fazla dinlenecek üç şarkı saya bilirsin rock öylemi artı müzik kaliteside var

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 22

• Rock.

0|1
    0|0
  • rock:)

0|1
    0|0
  • aslında ben her şeyin alternatifini severim de dinlediklerim daha çok metalin alternatifi sayılıyor galiba

0|1
    0|0
    • Kesinlikle :)

• vaoww buried my self alive ın sözleri de baya damarmış :)

• Rock

0|1
    0|0
  • Rap dediğinde en fazla 3 şarkı sayılabileceğine kesinlikle inanmıyorum benim dinlediğim onlarca şarkı var ve bazılarına hiç fırsat olmuyo Türkçe ingilizce fark etmiyo tabiki rock da çok dinliyorum ancak rap i tercih ederim

0|1
    0|0
    • Peki canım arkadasim ama soyle bir gercek var ki rap dedigin sey sınırlı söyleyenler sınırlı yani rap yapiyorum diyenler ilahi yapiyolar ama tabiki dunyada mukemmel rap yapanlar var ancak rock kendini daha iyi yansitmis insanlara amaci belli kurallari belli :)

• Ilahi derken anlamdım rocka laf etmedim ztn ancak sn rapte kimi veya hangi şarkıyı dinledin

• Buda sorumu tabiki rock :)

0|1
    0|0
  • Her ikiside..

0|1
    0|0
  • tabiki rock. metallica linkin park rammstein hele ki marilyn manson olursa dinlemeye kıyamam :))

0|1
    0|0
  • rakınrok

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Rock diyorum İnanarock diyorumlkdjflkfg

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Rock , rock , rock :)

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Rap. Özellikle R&B Rap.

0|1
    0|0
  • Rock tabiki soru mu bu 👍

0|1
    0|0
  • Türkçe rap bu müzik güç demek elini çek sokayım piramit üçgene...

0|1
    0|0
  • Rap ama asla T-RAP'ten bahsetmiyorum :D

0|1
    0|0
  • Rap tabii

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Rap.

0|0
    0|1
  • Rock:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Gangstarap

0|1
    0|0
  • Kucukken cok agir rapciydim ceza sagopa sansar felan devamiindada eminem sonra rap dinlemeyi biraktim simdi her tarz dinlerim. Rock mi rap mi konusundada tabiki rock muzik kalitesi gercekten iyi ancak eminemi bu kiyaslamada ayri tutuyorum eminem her turlu cok kaaliteli

0|1
    0|0
  • rock ağır basar bende ama rap'de dinlerim yabancı olarak dmx, dre, s. dogg, eminem, ludacris, roy jones, ice cube vs ^^

0|1
    0|0
  • Hahaa soruya bak. Rock gürültü kirliliği :) kafa ağrısıı.. Bak şimdi.
    Sahte tüfeği kafama dayayıp korkmamı bekliyorsun ! düşüncenin geldiği yere git kendine yer kap burası benim mühim yerim kendimle ilgili sorunum varsa bırakk.. doktorum olan ben uğraşayım !
    KAF-KEF

0|0
    0|1
    • Sende ne emmeye geliyon ne gömmeye bilader.. Sevmemek için bir neden olması lazım sende yok malesef biri çıkmış sagopa israilli demiş sende sazan gibi atlamışsın

• * adami sevmiyorum ve bir sebebi yok sana hespmi vericem bana hal ve hareketleri yapmacik geliyo bu kadar basit siktirsin gitsin * sevmiyorum iste illa agizimi bozucan bro

• Yabancı trance, pop ve alternatif müzik. Türkçe şarkı dinlemiyorum desem yeridir. Ama bakma eski metalciyimdir. DT, dimmu borgir, slip knot ile falan geçti lise yıllarım 😦

0|1
    0|0
  • Sorman hata tabiki rock

0|1
    0|0
  • Rakın rol beybi.

0|1
    0|0
  • Her ayak var bende (:

0|1
    0|0
  • inadına müslüm

0|1
    0|0
  • Coldplay yüzünden, Rock :D

0|1
    0|0
  • hep damar full damar :)

0|1
    0|0
  • Rock rap balad rockn roll

0|1
    0|0
  • Rock candır (:

0|1
    0|0
  • eline gitarı aldı, sanatçı oldu
    bateri başına birini buldu, hırbo grubu kurdu
    hevesler kırıldı rapte hiphop durduruldu
    rock müzik mi l*n sanat? kaltak uydururdu <3

0|0
    0|1
    • Rock müzik mi diyen insan insan mi?

• türk dili dersinin kaldırılması gerçekten kötü olmuş, hatırlarsan ki ilk okuldan falan soru imleci ya soru ekinin sonuna ya da cümle sonuna koyulur, sanat? cümle sonudur kaltak uydururdu sonrasında gelen bir ek cümledir, rap kavramını bilmedigin için sen anlamazsın kardeşim, ben cahilliğimle mutluyum fakat sana tavsiyem kitap oku :)

• Sen bu cumlede soru oldugunu dusunuyosan bir brynine ER cektir kocum 10 satir yazi yazmissin ise yarar bir kelime yok. bana kitap oku diyen kisi daha eline nutuk almamis konusuyo yazik, cok yazik!

• crazy slim shady

0|1
    0|0
  • Rock tabii ki Blur - Song 2 iyi şarkıdır dinleyin

0|1
    0|0
  • Rock.

0|1
    0|0
  • Bogurmesiz rock

0|1
    0|0