Burçlardan anlayanlar bakabilirmisiniz?

Aslan burcu erkeğiyle en uyumlu burç hangisidir?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslan burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burçlar şunlardır; İkizler ve Terazi. Kova kadınları ile de çok iyi anlaşır, çok iyi dostluk kurar. Bunların dışında ateş elementinden olan Koç ve Yay ile de iyi anlaşabilir. Kendi burcu ile de zaman zaman sürtüşmeler yaşasa da uyumlu bir birliktelik yaşayabilir.

Aslan burcu erkeğinin iyi anlaşamadığı burçlar ise toprak ve su grubundan olan burçlardır. Bunlar ise toprak grubundan Boğa, Başak ve Oğlak; su grubundan ise Yengeç, Akrep ve Balık’tır.

0|0
    0|0
  • koç ve yay kadını :)

0|0
    0|0
  • ben bir aslan olarak koç, yay ve aslanla anlaşırım biz ateş burcu olduğumuz için ateş grubundan burçlarla anlaşırız sadece bu 3 burç ateştir.

0|0
    0|0
    • Başak dediler biraz once kafam karisti :D ates burcuyla mi iyi anlasiyoruz

• başakla hiç anlaşamayız o topraktır söndürür ateşi yani mantığı o :) benim annem başak hiç anlaşamayız

• birde hava olanlarla anlaşırız onlar ikizler terazi ve kovadır gerisi olmaz genellikle ama istisnalar olur tabiki :)

• Hayir koc burcu :D

0|0
    0|0
  • Başak burcudur aslanla en iyi anlaşan

0|0
    1|0
    • Hangi ayda dogunca basak burcu oluyo

Erkekler Ne Diyor 1

• merhaba ben sana bir şey söyleyim bu burç olayı bence tam bir palavra yanlış anlama bana batıl şnanç gibi geliyo niye dersen çünkü dünyad 7 8 milyar insan var ve bu kadar insanı adeta bir kalıba sokmaya çalışıyorlar çünkü şöyle düşün 8 milyar bölü 12 de çıkan sonuç 666.6666 bu kadar insanın hepsi aynı düşünüyor ve kaderleri ve şansları aynı öylemi kaldıki 5 parmağın 5 i bir değil ve aynı düşünmüyorlar o nedenle kafanı yorma boş ve gitsin canım oky

0|0
    0|0
Yükleniyor...